У Новій Зеландії з'явилося м'ясне морозиво

поділитись
В голову  технолога харчової промисловості з Нової Зеландії прийшла ідея – перетворити морозиво з солодощів у корисне блюдо, багате білками та мікроелементами.

В голову технолога харчової промисловості з Нової Зеландії прийшла ідея – перетворити морозиво з солодощів у корисне блюдо, багате білками та мікроелементами.

Мустафа Фару поєднав два, здавалося б не поєднаних продуктів, в один та отримав морозиво, яке наполовину складається з м'яса.

Саму технологію винахідник тримає в секреті. Відомо лише, що він використовує високоякісну нежирну яловичину з худоби вільного випасу. Технолог перетворює її в ніжну шоколадну пасту. В готовому продукті не відчувається ні смаку, ні текстури м'яса.

Читайте також: Вчені назвали морозиво потужним антидеприсантом

Морозиво на 50% складається з м'яса. Воно має ніжний шоколадно-вершковий смак та покрите шоколадною глазур'ю. Вартість одного кубика м'ясного морозива становить два з половиною долара. Купити таке незвичне морозиво можна лише за попереднім замовленням.

Зараз Мустафа експериментує з телятиною та бараниною. В його подальших планах – створити повністю м'ясне морозиво без використання молочних продуктів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
здоровя, мясне морозиво, морозиво, морозиво з мяса, продукти харчування
Через десять років 45% українців не будуть отримати пенсію
0
0
08:17 19.03.2018
Лікарі кажуть, що пологи пройшли добре
0
0
04:29 19.03.2018
Активісти розібрали встановлену металеву конструкцію на Майдані
0
0
03:02 19.03.2018