Українці два дні не можуть зняти гроші з карток «Приватбанку»

поділитись
Клієнти "ПриватБанку" з вечору четвертого квітня не можуть скористатися власними коштами. Повністю поновити роботу системи банкоматів та терміналів цієї ночі

Система платежів найбільшого в Україні "ПриватБанку" виявилася паралізованою ще з вечора четвертого квітня. Клієнти не могли отримати доступ до своїх коштів. Причина в тому, що ні банкомати, ні платіжні термінали не працювали.

"Платежі в магазинах, терміналах, Приват24 проходять успішно. Зараз все працює, крім банкоматів", - розповів директор з інформаційних технологій банку Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

Фактично добу клієнти були позбавлені можливості розрахуватися карткою за покупки в торговельних точках, або провести платіж через онлайн-банкінг "Приват24". Операції в банкоматах і терміналах самообслуговування з використанням карт система не проводила. У касах відділення банку в знятті готівки з карти або в проведенні платежів теж відмовляли.

Читайте також: Нацбанку не вдалося оштрафувати Ощадбанк через афери нардепа Котвіцького

До полудня проблему зі збоєм з картковим платежам майже локалізували. Але отримати свої гроші в банкоматах банку клієнти банку так і не змогли. Керівник прес-служби "ПриватБанку" Олег Серга пояснив, що причиною збою стала "інсталяція в систему процесингу нової системи безпеки".

Олександр Дубілет зазначив, що поки працює лише третина банкоматів. Цієї ночі, за його словами, планують повністю відновити роботу всіє системи.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Дубілет, проблеми з банківськими картками, проблеми з приватбанком
Вибір редакції, Попкорн
22.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018