Податки на доходи фізосіб знизили, про що широка громадськість просто не була поставлена ​​до відома. З такою заявою виступив в інтерв'ю для "Дзеркала тижня" новий голова Міністерства фінансів України Олександр Данилюк.

"Ставку ми знизили, але людям толком не розповіли про це, багато хто не знає або не вважають за потрібне виходити з "тіні", - розповів міністр.

За його словами, влада на місцях безпосередньо зацікавлена у виході зарплат з "тіні", оскільки значна частина податку на доходи фізичних осіб залишається в місцевих бюджетах, а ці кошти "теж потрібно залучати".

Читайте також: Податки лякають інвесторів більше, ніж війна - Береза

"Це спільна відповідальність всіх, а не тільки центральних органів влади. Те ж справедливо і по відношенню до всіх інших заходів. Необхідно вичавити максимум з тих рішень, які вже були прийняті", - зазначив високопоставлений чиновник.

Популярні новини зараз
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається
Показати ще

Данилюк пояснив, що "вичавлювати максимум" планують і з інших реформ, які вже були впроваджені в рамках домовленостей з МВФ. Легалізація зарплат українців - в числі цих домовленостей.

Податкові ставки для юридичних осіб в Україні залишаться на колишньому рівні. Розмову про зниження інших податкових ставок новий міністр назвав несвоєчасною і "неправильною".