Україна не закуповуватиме вугілля в Росії, а буде купувати в ПАР, адже там відкати більші платять. Про це порталу "Знай" повідомив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

За словами експерта, закупівля газу й вугілля - це завжди відкати, а в нас, ясна річ, будь-який міністр на цьому живе. Якщо росіяни відкатів давати не збираються, то природно, що закуповувати вугілля ми будемо в іншому місці. Це логічно, в цьому немає нічого незвичайного.

Також Охрименко відзначив, що будь-який міністр на місці Насалика так би чинив, заради цього і йдуть працювати в Кабмін. Із його заяви не варто робити висновок, що він чимось відрізняється від свого попередника, тут усе те ж саме, що було раніше. Треба розуміти: бізнес, є бізнес. Кожен міністр, поки обіймає свою посаду, прагне заробити на відкатах. Якщо ж зараз стане вигідно купувати вугілля через офшори в США, Насалик відразу розпорядиться купувати вугілля в американців. Якщо ж йому стане вигідно везти вугілля з зони проведення АТО, будемо везти звідти.

Читайте також: Україна купує вугілля в "ДНР", щоб не плодити нових бойовиків

"Пасьянси тут змінюються постійно і все залежить від домовленостей, тут все просто. Крім того, будь-який міністр вимагає внесок до каси партії, а це мільйони й найчастіше там офшор на офшорі. Що ж стосується ситуації з вугіллям в Україні, то, чисто математично, його зараз удвічі менше, ніж у минулому році, при всьому бажанні свого вугілля нам не вистачить", - підсумував А. Охріменко.

Популярні новини зараз

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Як повідомлялося, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що питання поставок вугілля з Росії в Україну нині момент не стоїть на порядку денному.

Это пиздец — министр энергетики Украины Насалик, в Донецке, мило беседует с одним из главарей ДНР об угольных схемах. При этом весело смеётся, когда сепар ему расказывает где выгодно держать украинские войска. Пока у террористов будут деньги — они будут воевать бесконечно. Каждый вагон угля, купленный у них этой министерской тварью, который он теперь ещё и перепродает за границу — это мины и снаряды ежедневно убивающие наших пацанов. Это предательство государством своих солдат.

Posted by Максим Иванищев on Sunday, 17 July 2016

Варто відзначити, що 19 липня в Мережі з'явилося відео, як міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зустрівся в Донецьку з одним із ватажків самопроголошеної "ДНР", де спокійно обговорювали вугільні питання.