Роботодавці охоче беруть на роботу працівників без досвіду, якщо ті мають приємну зовнішність, помітили у Міжнародному кадровому порталі HeadHunter. Там проводили дослідження на основі своєї бази даних вакансій.

Протягом року на порталі розмістили понад 3 тисячі вакансій із особливими побажаннями. Серед них "приємна зовнішність", "презентабельна зовнішність", "охайна зовнішність", "гарна зовнішність".

Іноді у вакансіях для представників фронт-офісу презентабельний зовнішній вигляд може доповнюватися такими рисами як "діловий", "доглянутий" та "охайний".

"Це не дивно, адже роботодавці шукають собі таких працівників, з якими їм було б приємно працювати та спілкуватися", - говорить менеджер зі зв'язків із громадськістю компанії HeadHunter Руслана Березовська.

Красивим людям роботодавці вибачають відсутність досвіду роботи й охоче беруть на потрібні посади. Адже лише в десятій частині випадків із пунктом про зовнішність кандидатів роботодавцям потрібен працівник із досвідом роботи понад 3 роки.

Популярні новини зараз

"Мона Ліза" по-українськи: курсантка вразила схожістю з образом з полотна Леонардо да Вінчі

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Ніяка вона вам не "бабуся": 67-річна білявка у бікіні затьмарила Злату Огнєвіч - ось кому треба на "Холостячку"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Показати ще

Зазвичай вакансії з такою вимогою зустрічаються у сфері продажів, діловодства, фітнесу. Також важливий зовнішній вигляд для охочих працевлаштуватися у галузі туризму та маркетингу.

"Під зовнішністю кандидата на певну посаду не завжди мається на увазі його природна врода. З досвіду знаю, що роботодавці звертають увагу не лише на обличчя, а й на охайність, тембр голосу, слідкують за поведінко. Найкраще, коли шукач роботи має спокійний тембр голосу та середній темп розмови. Якщо в голосі лунають верхні ноти, це означає, що людина хвилюється, невпевнена в собі. Їй менше довіряють", - каже Руслана Березовська.