Масове отруєння солдат зафіксовано у навчальному центрі "Десна".

На Чернігівщині, у навчальному центрі "Денсна" зафіксовано масове отруєння військових. Мінестерство оборони проводить перевірку.

Начальник Центру розвитку та матеріального забезпечення ЗБУ, Дмитро Марченко повідомив, що продукти зберігалися у неналежному температурному режимі - +39 градусів.

До того ж підполковник Марченко зазначив, що м'ясо зберігалося у морозильній камері при температурі +15.

Прес служба Міністерства оборони повідомила, що у м'ясі яловичини та твердому сирі виявили бактерії групи кишкової палички. У вершковому маслі знайдено - дріжджі роду Кандида та цвілеві гриби.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять понад 1500 грн: хто отримає одразу дві надбавки Ваш зоряний час настав: вперше за 84 роки доля готує грандіозний поворот цьому знаку Зодіака У пріоритеті – вантажівки та бусики: в українців почали вилучати автомобілі на потреби ЗСУ Важливе нововведення з 1 серпня: стосується всіх, у кого є банківські картки
Показати ще

Також після перевірки наборів сухих продуктів, встановили, що в печінковому паштеті зі свинячим жиром вміст бактерій дріжджів і цвілевих грибів в 2,5 рази перевищував норму, окрім цього у продукті виявили патогенні бактерії стафілокока.

Читайте також: Хірурги видалили з голови солдата нерозірвану гранату

У 6 раз допустиму норму перевищила токсична та канцерогенна речовина, гідроксиметил-фурфурол, яку виявили у натуральному квітковому меді.

Харчування у навчальному центрі забезпечувала компанія "Візит". Тепер Міністерство оборони має намір розірвати контракт з компанією.