Уперше за сто років у природі збільшилась кількість тигрів

поділитись
Нові факти про популяцію тигрів у природі. Вперше за сто років їх нарахували більше ніж у попередні роки. Найбільше тигрів живе в Індії. Зросла кількість хижаків у Росії та Непалі

Уперше за сто років захисники природи нарахували більшу кількість диких тигрів ніж у попередні роки. Відповідно до підрахунків організацій з охорони природи, наразі нараховано близько 3890 особин.

У Всесвітньому фонді дикої природи переконані, що така кількість хижаків може означати, що процес їхнього зникнення став зворотнім. Так, у 2010 році рідкісних тварин у світі залишалося лише 3200, пише Mashable.

Більша половина із відомих хижаків живе на території Індії (2226 тигрів). Втім, експерти, попри радісну новину, наголосили, що більша кількість порахованих хижаків не обов'язково означає збільшення їхньої чисельності. На думку науковців, це може означати, що спеціалісти просто зуміли знайти нові особини завдяки новим методам досліджень та розширенню географії пошуків.

Читайте також: Тигриця Тимошенко в Криму знову народила малят

Тим не менш, це уперше з 1900 року, коли диких тигрів нарахували більше у порівнянні з попереднім разом. Тоді їх на планеті було 100 тисяч. Слід зауважити, що більшу кількість тигрів нарахували у Росії, Індії, Бутані та Непалі. Однак у країнах Південно-Східної Азії кількість рідкісних тварин зменшилася.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
збільшилась популяція тигрів, тигри в Індії, тигри у природі
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018