Кабінет містрів України планує провести ремонт, а також будівництво нових доріг загальною протяжністю в 1,7 тис.км. Саме такий план урядовці поставили на 2016 рік і мають намір затвердити його на засіданні 7-13 березня.

Як зазначив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в прямих ефірах українських телеканалів, загальна сума фінансування ремонту доріг складатиме близько 14 мільярдів гривень.

Також він назвав конкретні дороги, які підлягатимуть ремонту у першу чергу: Миколаїв-Дніпропетровськ, Одеса-Рені, Стрий-Чернівці також траси Київ-Харьків-Довжанський,Київ-Одеса, Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Відновлюванні роботи знову продовжаться на трасах Львів-Радехів-Луцьк, Львів-Самбір-Ужгород, Житомир-Чернівці, Київ-Чоп, Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка.

Цей перелік доріг може ще доповнить після урядового засідання 7-13 березня.

Популярні новини зараз
Учні початкових класів складатимуть обов'язкові тести: новий освітній експеримент Нова правила оплати комуналки: як заощадити на світлі та газі Школи на межі: директорка розповіла про загрозливу тенденцію Менші уроки та більші перерви: як зміниться навчання у школах
Показати ще

Читайте також:Топ-10 столичних доріг, які знищать ваше авто

Нагадаємо, що в Україні зношені більш як 80% усіх автодоріг та більш як 90% портових та залізничних шляхів країни. Останній раз частина доріг ремонтувалась в 2015 році, тоді на їх реконструкцію було виділено 4 мільярди гривень.