В Криму річна дитина випила рідину, якою прочищують труби. Лікарі не змогли врятувати життя немовляті. про цю сумну новину повідомив Слідчий комітет РФ.

На момент, коли стався інцидент, мама немовляти була дома, але не змогла вслідкувати за ним. Хоча швидка і була викликана вчасно, лікарі не змогли врятувати дитину. Вона померла в реанімаційному відділі Бахчисарайської районної лікарні. Саме туди дитина потрапила на швидкій з попереднім діагнозом "хімічні опіки ротової порожнини та стравоходу".

Читайте також: Мешканці окупованого Криму вимагаючи електрики, перекривали трасу

По даній справі було відкрите кримінальне провадження. Слідчі уже провели обшук в домі та опитали свідків. Також було призначено ряд судових єкспертиз, які б допомогли розібратись у ситуації та покарати винних.