В Україні наберає обертів благодійна акція з роздачі безкоштовного хліба незахищенним верствам населення, а саме пенсіонерам, інвалідам та знедоленим.

Ще більше року тому "Фонд Добрих Людей" почав допомагати жителям Харкова, наразі волонтери розширюють свої кордони.

"У Харкові ми роздаємо хліб вже більше року, особливо активно працювали влітку, коли хлинула перша хвиля переселенців і біженців з Донбасу. Тепер ми розширюємося ще на 10 міст по Україні, там людям теж потрібна допомога ", - говорить "Знай" генеральний деректор і засновник "Фонду Добрих Людей" Карина Середа.

Читайте також у розділі "Новини регіонів": 21 березня столичні депутати ходитимуть в різнокольорових шкарпетках

Жінка зізнається, що кількість потребуючих останнім часом різко зросла.

Популярні новини зараз

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

На полиці - 9.27 грн, на касі - ціна в квадраті: відомий супермаркет продає один пакет за ціною двох

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

"Людей, яким немає за що купити шматок хліба, ціни на який вічно ростуть, стає все більше. Їм нема на кого сподіватися! Ми прийняли рішення не залишати в біді зубожілих пенсіонерів і варто відзначити, що підприємці нас підтримали", - ділиться з нами Карина Анатоліївна.

Крім допомоги бізнесменів фонд співпрацює з громадськими організаціями, щоб привернути увагу небайдужих і зробити акцію більш масовою.

Наприклад, в Харкові роздача хліба проходить щовівторка з 11 ранку біля станції метро "Історичний музей", багато хто просто не може доїхати до центру міста і засновник фонду говорить про необхідність встановлювати пункти в спальних районах.

Зараз акція з роздачі безкоштовного хліба проходить в десяти містах України: Харків, Кривий Ріг, Житомир, Тернопіль, Полтава, Мелітополь, Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ.

Крім цього напряму фонд допомагає діткам з важкими захворюваннями або тим, хто залишився без піклування і турботи рідних.

Головним своїм завданням Карина Середа вважає востановление віри в людство.

"Головне ж навіть не те, як саме ти допомагаєш, головне, що люди зараз бачать - світ не без добрих людей. Навколо і так багато зла, агресії, а людям потрібно подарувати хоч крапельку тепла і турботи" - підсумувала засновник фонду.

Контакти ля допомоги фонду:

ЄДРПОУ 38496063

БФ "Фонд Добра ЛЮДЕЙ"

МФО: 351533

Банк: "Харків. ГРУ ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", м.Харків

п / р: 26005052316380