В Україні від грипу вже померли 72 людини

поділитись
До епідемічного порогу наближаються Вінницька, Волинська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька та Чернівецька області

В Україні станом на 21 січня від грипу та його наслідків померли 72 людини. Про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець.

Також зараз в Україні припинено навчання майже в 7,5 тисяч навчальних закладів. Канікули продовжені до 25-29 січня. Практично у всіх регіонах нашої країни, за винятком Волинської, Житомирської, Закарпатської, Київської та Львівської областей, введені обмежувальні заходи і припинені навчальні процеси, повідомляє РБК-Україна.

У МОЗ України нагадали, що нинішній штам грипу в значній мірі вражає працездатну частину населення. Хвороба розвивається дуже швидко. Протягом декількох годин піднімається висока температура, що супроводжується важким інтоксикаційним синдромом. Такими ж темпами прогресує пневмонія, яка розвивається на тлі грипу і може становити загрозу життю.

Читайте також: Від грипу в Україні вже померли 60 людей

Раніше повідомлялося, що підвищення епідеміологічного порогу зафіксовано у двох регіонах - Донецькій та Рівненській областях. При цьому, до епідемічного порогу наближаються Вінницька, Волинська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька та Чернівецька області.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
грип в Україні, жертви грипу, карантин та маски від грипу
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018