Водій "Газелі" не закріпив вантаж, який при гальмуванні вилетів й пошкодив попутну маршрутку.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua. Водій вантажівки "Газель" перевозив довгомірні балки по Окружній дорозі. За попередньою інформацією, він погано закріпив їх у кузові. Коли водій різко загальмував, то балки почали рухатися і полетіли вперед.

Вантаж потрапив прямо в попутну маршрутку "Богдан", яка перебудовувалася перед "Газеллю". Постраждалих в результаті ДТП немає. Поліцейські встановлюють винуватця аварії.

Нагадаємо, п'яна блондинка з Дніпра повеселила київських поліцейських, коли намагалася пройти алкотест.

Підготував: Олександр Майер

Популярні новини зараз
Готуйтесь до тривалих відключень світла влітку На фронт їдуть хворі і криві: до ТЦК та ВЛК зробили важливе звернення Дитячим садочкам переписали правила: що зміниться для малюків та батьків Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще