На Тернопільщині від рук дружини постраждав чоловік. Про це повідомляє "Уніан" з посиланням на сектор комунікацій Нацполіції в Тернопільській області.

27-річний чоловік опинився в реанімації після відпочинку з дружиною та друзями. Спочатку між парою виникла суперечка, під час якої чоловік штовхнув жінку, яка у відповідь повалила його на землю ударом та ще раз копнула ногою в живіт.

Подружжя було у стані алкогольного сп'яніння, тому чоловік не відчув болю, однак наступного дня його госпіталізували.

Медики діагностували розрив тонкої кишки, чоловік потрапив до реанімації.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо дружини за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження.

Популярні новини зараз
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році
Показати ще

Нагадаємо, що жителі "ЛНР" зайнялися телефонним тероризмом

У "ЛНР" останнім часом спостерігається хвиля дзвінків на "гарячі лінії" місцевого "МГБ" і "МВС" з знущальними повідомленнями про можливі теракти і диверсії зі сторони місцевих жителів.

"Наприклад, в одному з останніх повідомлень на "гарячу лінію МГБ ЛНР" було заявлено про підготовку "теракт осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації проти керівництва республіки",-розповів на своїй сторінці у facebook куратор "Інформаційного Опору" Дмитро Тимчук.