У вівторок увечері, 11 жовтня, у Гостомелі під Києвом сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.

Про це повідомив портал "dtp.kiev.uа".

Згідно з інформацією, водій автомобіля Volvo на погано освітленому пішохідному переході не помітив двох дівчат, які поверталися додому з роботи, та зніс їх.

Від отриманих несумісних з життям травм одна з постраждалих померла на місці. Другу - госпіталізувала карета швидкої допомоги. Наразі вона знаходиться у реанімації.

Читайте також: Непоступливість водія коштувала двох життів

Популярні новини зараз
Школярам скоротили вивчення української: у МОН пояснили зміни у програмі Мінімальна пенсія зросте до 6000 грн: коли запрацює нова реформа і що чекає на пенсіонерів Відпочиватимуть більше тижня: у МОН зробили уточнення щодо весняних канікул Старшокласникам готують зміни: після 9-го класу поставлять перед вибором
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", аварія під Києвом забрала життя двох людей.