Із Кіровоградського слідчого ізолятору втік засуджений за фінансові Махінації Дмитро Тичков.

Про це у Facebook повідомив колишній керівник Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький.

За його словами пошуки тривають уже два дні. При цьому він відмічає, що засуджений "не простий".

"Саме він у 2013 році намагався втекти з ВК-49 Кіровоградської області на гелікоптері! Тоді тільки диво допомогло його затримати - гелікоптер сів вже в зоні, Тичков вже був у ньому, і тільки вагання пілота дозволили їх затримати. Тичков має 5 судимостей, дуже небезпечний, активно схильний до втечі. Йому повинна була приділятися максимальна увага і контроль", - розповів Старенький.

Він додає, що Кіровоградські "дєятєлі" досі не знають як він втік.

"Та той Тичков вже в Криму давно, він має там сталі соціальні зв'язки. А розшук оголошено не було", - зітхає Старенький.

На його думку, це сталося тому, що ніхто не робить належних висновків з тих подій, які відбуваються. Він звинуватив керівників області та Пенітенціарної служби у службовій недбалості.

"Три місяці тому вирішили не звертати увагу на бунти та непокори в колоніях? Вирішили зробити вигляд, що все добре? Не буде добре! Це службова недбалість, і не тільки в прапорщика на посту. В першу чергу це недбалість керівників області та Пенітенціарної служби та Мінюсту. Гнати вас треба поганою мітлою, шановні "фахівці реформатори", - підкреслив Старенький.

Отже, в Кропивницькому знову надзвичайна подія. З Кіровоградського СІЗО втік засуджений Тичков. Вже два дні як шукають,...

Posted by Сергій Старенький on Wednesday, 7 September 2016

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", антикорупціонер Лещенко втік до Грузії.