Закохані одружилися через 70 років розлуки (відео)

поділитись
Ветеран другої світової війни, який покинув свою кохану через посттравматичний синдром, запропонував їй одружитися через 70 років - і вона сказала так

Ветеран другої світової війни, який покинув свою кохану через посттравматичний синдром, запропонував їй одружитися через 70 років - і вона сказала так. Про це пише Знай, з посиланням на Independent.

Рою Вікерману з невеличкого містечка Хартшила (Стаффордшир, Великобританія) допоміг знайти адресу Нори Джексон ведучий з місцевого радіо, якому Рой розповів історію свого втраченого кохання.

Дізнавшись її адресу, 90 річний чоловік відправився до жінки додому прихопивши з собою букет квітів, аби вибачитися за їх розставання в 1946 році. Але, Рой не знав нічого про її поточний сімейний стан, тож попросив таксиста, що привіз його, зачекати на нього декілька хвилин.

Читайте також: Хлопець підірвав гранату, щоб повернути дівчину

Овдовіла пані Джексон, якій було 89 років, обняла його і пробачила. А через рік пара святкували своє друге заручення на 90-й день народження Вікермана.

Подружжя вперше зустрілося ще в школі, коли Роя Вікермана евакуювали з Лондона до рідного міста пані Джексона.

За його словами, коли він прийшов у школу, він одразу помітив красиву дівчинку. А коли він знову побачив її пізніше з групою друзів, він запросив її на побачення. Через деякий час пара заручилася, але 18-річного юнака забрали на фронт.

Він брав участь в так званому "Дні Д", у висадці в Нормандії в червні 1944 року і битви в Арденнах. Це був один з найбільших і страшніших боїв війни, який тривав шість тижнів в період з грудня 1944 по січень 1945 року і забрав близько 110 тисяч життів союзників.

Коли він повернувся, пара відновила свої стосунки, але незабаром вони розсталися через те, що зараз прийнято називати посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). "В той момент я просто хотів побути на самоті і розірвав заручини", - сказав він. "Нора була чудовою, просто надзвичайною. Вона була справжньої леді та відправила каблучку мені назад", - він додав.

Згодом, кожен з них зажив своїм життям - одружився з іншими людьми і завів дітей. Але, зараз пані Джексон носить каблучку, яку їй подарував Рой багато років назад.

[image=69107][image=69106]

The love story to end all love stories. Roy Vickerman and Nora Jackson called off their wedding in 1946 but were...

Опубликовано BBC Midlands Today 4 апреля 2016 г.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
війна, Друга світова війна, закохані, кохання під час війни
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018