Ветеран другої світової війни, який покинув свою кохану через посттравматичний синдром, запропонував їй одружитися через 70 років - і вона сказала так. Про це пише Знай, з посиланням на Independent.

Рою Вікерману з невеличкого містечка Хартшила (Стаффордшир, Великобританія) допоміг знайти адресу Нори Джексон ведучий з місцевого радіо, якому Рой розповів історію свого втраченого кохання.

Дізнавшись її адресу, 90 річний чоловік відправився до жінки додому прихопивши з собою букет квітів, аби вибачитися за їх розставання в 1946 році. Але, Рой не знав нічого про її поточний сімейний стан, тож попросив таксиста, що привіз його, зачекати на нього декілька хвилин.

Читайте також: Хлопець підірвав гранату, щоб повернути дівчину

Овдовіла пані Джексон, якій було 89 років, обняла його і пробачила. А через рік пара святкували своє друге заручення на 90-й день народження Вікермана.

Подружжя вперше зустрілося ще в школі, коли Роя Вікермана евакуювали з Лондона до рідного міста пані Джексона.

За його словами, коли він прийшов у школу, він одразу помітив красиву дівчинку. А коли він знову побачив її пізніше з групою друзів, він запросив її на побачення. Через деякий час пара заручилася, але 18-річного юнака забрали на фронт.

Він брав участь в так званому "Дні Д", у висадці в Нормандії в червні 1944 року і битви в Арденнах. Це був один з найбільших і страшніших боїв війни, який тривав шість тижнів в період з грудня 1944 по січень 1945 року і забрав близько 110 тисяч життів союзників.

Коли він повернувся, пара відновила свої стосунки, але незабаром вони розсталися через те, що зараз прийнято називати посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). "В той момент я просто хотів побути на самоті і розірвав заручини", - сказав він. "Нора була чудовою, просто надзвичайною. Вона була справжньої леді та відправила каблучку мені назад", - він додав.

Згодом, кожен з них зажив своїм життям - одружився з іншими людьми і завів дітей. Але, зараз пані Джексон носить каблучку, яку їй подарував Рой багато років назад.

The love story to end all love stories. Roy Vickerman and Nora Jackson called off their wedding in 1946 but were...

Опубликовано BBC Midlands Today 4 апреля 2016 г.