Затримані шахраї збули деревини на 60 мільйонів гривень

поділитись
На Одещині затримали ділків, які незаконно вивозили з України деревину. Їм перешкодили вивезти лісу на 3 млн гривень. До цього вони вже встигли завдати шкоди державі на 60 млн

Співробітники Служби безпеки України блокували на Одещині масштабний бізнес з незаконного експорту деревини до однієї з країн Східної Азії. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Чергову партію деревини співробітники СБУ спільно з фіскальною службою та фахівцями Держагентства лісових ресурсів блокували у Чорноморську на Одещині. Ділки підготували до незаконного експорту лісоматеріали вартістю майже три мільйони гривень, на які накладено арешт.

Комерсанти скуповували незаконно вирублену деревину в кількох областях України. Надалі лісоматеріали реалізовувалися за заниженими цінами підконтрольній компанії з Європи, яка перепродавала деревину за ринковими цінами.

Співробітники спецслужби встановили, що експортери також надавали недостовірну товаро-супровідну документацію про походження продукції. Ділки встигли експортувати понад п'ятдесят кубічних метрів деревини на суму майже шістдесят мільйонів гривень. Відкрито кримінальне провадження та триває досудове слідство.

Читайте також: Букові ліси ЮНЕСКО вирубують на Закарпатті

Нагадаємо, з 1 листопада 2015 року в Україні почала діяти заборона на вивезення ділової деревини (круглий ліс та пиломатеріали), окрім сосни. А цього року не можна буде експортувати і її. Автори закону пояснили, що він має сприяти розвитку деревообробки в Україні, а також завадити незаконним вирубкам, яких останнім часом, за словами активістів, стало забагато. Лісові господарства, які контролюють майже 80% лісів, кажуть, що ліс вирубують у нормах закону, а заборона експорту для них не вигідна.

[image=71819]

[image=71820]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
експорт деревини, незаконно вивозили ліс, СБУ затримало шахраїв
Топ-10 шокуючих бородатих жінок, які змінили стандартні уявлення про красу
0
0
00:33 21.03.2018
Цікаві факти про Мазепу, які не розповідали на уроках історії
0
0
00:11 21.03.2018
Але і після Великодня буде прохолодно
0
0
23:33 20.03.2018
Знайомий Глушкова заявив, що соратник Березовського міг загинути під час інтим-розваг з молодим хлопцем
0
0
23:23 20.03.2018