3 березня у дворі одного з будинків на проспекті Незалежності у Житомирі стався конфлікт між двома чоловіками, який перетворився на стрілянину.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомили у прес-службі Нацполіції у Житомирський області.
Правоохоронці отримали повідомлення від мешканців близько 20:30 та терміново рушили на місце. Як виявилось, чоловіки почали сваритись через паркування автомобіля, а один з них дістав травматичний пістолет та кілька разів вистрелив у бік опонента.
В результаті 31-річний житомирянин отримав травму лівого ліктьового суглобу та поперекового відділу хребта. Лікарі надали йому необхідну допомогу.
Співробітники затримали 27-річного стрілка. Він виявився військовослужбовцем. У чоловіка вилучили зареєстрований пристрій для відстрілу гумових куль та стартовий пістолет.
Стражі порядку відкрили кримінальне провадження за статтею "Хуліганство", яке передбачає від трьох до семи років за ґратами.
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Львові чоловік, посварившись з жінкою, почав стріляти по будівлям та машинам, після чого застрелився сам.