Комунальне підприємство "Київжитлоінвестбуд" відновило будівельні роботи на столичних Позняках. Тепер озеро, на яке найчастіше прилітають птахи - качки, чайки і водні куріпки - засиплють землею.

Про плани незаконних забудовників стало ясно ще на вихідні, коли на перетині вулиці Здолбуновского і Григоренка помітили будівельну техніку, повідомляє Левый берег. Пізніше місцеві жителі почали скаржитися, що їм будинки підтоплює через діяльність забудовників.

Будівництво назвали незаконним, тому що забудовник не надав необхідні документи, які дозволяють діяльність на Позняках. Скандал навколо засипання озера почався в травні 2015 року. Ще тоді місцеві жителі були стурбовані тим, що популяція птахів зменшиться, дехто був упевнений, що це загрожує вимиранню виводка. Після протесту забудовник відмовився від робіт до "консенсусу з громадськістю". Тоді обіцяли надати документи на забудову, проте не надали досі.

На місці озера планують побудувати 27-поверховий будинок з підземним паркінгом. Частина квартир віддадуть жертвам "Еліта-центру", які захищають забудовника на акціях протесту проти будівництва будинку.

Читайте також: Суд заборонив будівництво офісного центру біля Софійського собору - ГПУ

Популярні новини зараз
Волонтери переконані, що в Епіцентрі торгують бронежилетами для ЗСУ Еммануелю Макрону запропонували віддати частину Лазурного Берега росії: для збереження "обличчя" путіна Кіра Рудик потрапила в ганебний скандал: "Хочеться хайпанути" Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене"
Показати ще

Нагадаємо, що в жовтні пройшли мітинги під київською мерією з приводу будівництва на вулиці Мечникова 9/11, тому що в сусідньому з будівництвом будинком тріщать стіни.