У киянки поцупили планшет, а за декілька днів злодій почав викладати світлини на тлі райвідділку міліції. Слідчі кажуть, що збилися з ніг у пошуках зловмисника. Але поки не можуть вийти на його слід.

Планшет у Тетяни вкрали в бібліотеці одного з вишів, в якому вона працює. Дівчина відразу викликала міліціонерів та написала заяву. Сталося це 3 лютого цього року.

"Відеокамера університету записала, що злодій був у всьому чорному: пальто, штанях та лакованих туфлях. А на голові – окуляри. Чоловік пройшов до читальної зали, в якій на той момент нікого не було. Зайшов за мій робочий стіл, побачив на зарядці залишений мною планшет. Взяв його і поклав у свою сумку", - згадує Тетяна, яка з подругою на той момент вийшла на обід.

Камери зафіксували, що чоловік поцупив планшет за дві хвилини до того, як вона повернулася. А директор бібліотеки навіть зіткнувся в коридорі зі злочинцем, якого сприйняв за викладача. В той час у виші були канікули, тому сторонніх в закладі бути не могло. Як зловмиснику вдалося прослизнути повз охорону, досі залишається загадкою.

Відео з камер дівчина передала міліціонерам. А через декілька днів почала отримувати фото невідомого чоловіка, який був дуже схожий на крадія. Світлини він робив на сходах Оболонського райвідділку, куди дівчина і писала заяву. А дата світлин – рівно через тиждень після крадіжки.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

На планшеті було виставлене автозавантаження фото і відео. Тобто, при кожному підключенні до інтернету вони автоматично потрапляли Тетяні у поштову скриньку та дублювалися на телефон.

"Але слідчих ця інформація не зацікавила. Бо в той день у них був вихідний. Тетяна сама встановила, через якого пройвадера чоловік виходив в інтернет. Виявилося, що робив це в сусідньому мікрорайоні, через дорогу. Також, фото він робив не сам, а його приятель. Так от, цей приятель вітався за руку з працівниками міліції, які заходили до райвідділку. На будівлі також є камери спостереження. Мені пояснили, що вони не пишуть, а тільки "бачать", хто заходить", - уточнює киянка.

"Знай" в Оболонському РВВС запевнили, що міліціонера вони не знають та відео вперше бачать. Встановити місце знаходження крадія не можуть, бо в планшеті відсутній GPS.

"Він не є працівником міліції або знайомим. Планшет шукають", - сказали в райвідділі.

Тетяна купувала його за 3,5 тис. грн. Зараз, у зв'язку із подорожчанням долара він коштує більше п'яти тисяч. До речі, в документах вказано, вмонтований GPS-модуль може показати місце знаходження пристрою. Зараз дівчина сподівається, що кияни допоможуть впізнати крадія-нахабу.