Ніякі кадрові перестановки в Кабміні не врятують Україну від масової вирубки лісів.

Про це повідомив порталу Знай політолог Руслан Бортник.

"Тому що це вже проблема не Карпат, а всієї України. Через нинішньої ціни на газ люди рубають по всій країні", - зазначив експерт.

"Луганська, Кіровоградська, Одеська області - усюди їдуть машини навантажені лісом, народ його перепродує і рубає на дрова. На тих місцях, де раніше були густі ліси, зараз голий степ", - уклав Р. Бортник.

Читайте також: Заповідники в Карпатах розширять на 80 тисяч гектарів

Популярні новини зараз
Мобілізація під загрозою? У ЗСУ заявили, що ТЦК можуть масово звільнитися Які купюри євро неохоче приймають в обмінках та що робити у такому випадку: пояснення НБУ Українців обкладуть додатковими податками: кому готувати гаманці В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Показати ще

Нагадаємо, сьогодні, 11 травня, Кабінет міністрів України своєю постановою звільнив керівника Держагентства лісових ресурсів Олександра Ковальчука через масові скарг населення на вирубку Карпат.