Немиря Григорій Михайлович - депутат Верховної Ради від партії "Батьківщина, прем'єр-міністр при Юлії Тимошенко в 2007-2010 роках, член-кореспондент Центру стратегічних і міжнародних досліджень, один з кандидатів, яких Тимошенко планує провести в новий Парламент. Він є представником партії з міжнародних питань. Кандидат історичних наук.

Біографія

Григорій Немиря

Народився Григорій Михайлович 5 квітня 1960 року в Донецьку. Там же закінчив університет, після армії переїхав до Києва для навчання в аспірантурі. Працював доцентом кафедри історії України в Донецьку.

У 2005 році Немиря вирішив піти з наукової та викладацької діяльності і стати політиком. У тандемі з Юлією Тимошенко продовжує працювати над євроінтеграцією України. Весь час роботи в Парламенті підтримує Блок Юлії Тимошенко і "Батьківщину". Був жорстким критиком політики Януковича по відношенню до соціалізації України в Європі. Вважається кишеньковим політиком Тимошенко, хоча його освіта і досвід дають можливість самому робити висновки про ситуацію в країні. В період російської агресії був за введення воєнного стану в Україні. Хоче потрапити в Парламент знову і балотується, як завжди, від партії Юлії Тимошенко.

Мало з'являється в ЗМІ і не фігурує в скандалах. Веде тихе життя з сім'єю.

Григорій Немиря

Сім'я

Одружений - Людмила Іванівна Немиря - продюсер, режисер. Сім'я виховує сина Михайла.

Освіта

Закінчив Донецький державний університет в 1982 році і отримав спеціальність історика. Після армії закінчив аспірантуру Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Є істориком і політологом, займався науковою діяльністю в рідному Донецькому університеті. Робота і навчання в соціальній сфері допомогли Немирі в політичній діяльності, займати позиції усвідомлених рішень.

Григорій Немиря

Кар'єра і бізнес

У 1996-1998 обіймав посаду проректора Києво-Могилянської академії.

У 1992 р Немиря створив Центр політичних досліджень, де займав керівну посаду і зміг набратися досвіду для роботи в політиці.

Читав лекції в європейських університетах на історико-політичні теми.

Григорій Немиря

Після тривалої роботи в Донецькому державному університеті, в 2005 році Григорій Немиря вирішує піти в політику і відразу домагається проходження в Парламент з Блоком Юлії Тимошенко. У Верховній Раді депутат займався діяльністю, безпосередньо пов'язану з його спеціальністю - питаннями міжнародних відносин та євроінтеграції України - був головою підкомітету з питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва Комітету у закордонних справах. Довгий час в період роботи в Парламенті Григорій залишався правою рукою Тимошенко, допомагав їй з прийняттям рішень і курсом в питаннях закордонних справ.

У 2007 році став віце-прем'єр-міністром під керівництвом Юлії Тимошенко. І знову допомагав їй з міжнародними відносинами.

За фактом, Немиря є другою людиною в партії Тимошенко, він вирішує всі важливі питання, пов'язані із взаємовідносинами України з НАТО і ЄС. З 2006 року Григорій не пропускає потрапляння до Верховної Ради. В "019 році продовжує свій політичний шлях.

Компромат

Судячи з динаміки роботи Немирі, його не цікавить абсолютне лідерство - влаштовує бути авторитетним другою людиною в партії. Завдяки його досвіду і освіти, всі презентації, з якими Тимошенко їздить по світу, є проявом самого політика. Він тримає Тимошенко в курсі всіх міжнародних подій і швидше за все, курс програми партії на виборах в 2019 році в міжнародному плані повністю був прописаний Григорієм Михайловичем.

Григорій Немиря

Деякі вважають його кишеньковим політиком, який по команді Тимошенко вирішує всі питання і виступає виключно в критичні для Юлії Володимирівни моменти.

Таким інтерв'ю стало для 112 каналу в 2016 році, де Немиря обговорював необхідність оголошення воєнного стану. У той час, як уряд Порошенко активно боролося за антитерористичну операцію, "Батьківщина" була за те, щоб негайно назвати Росію агресором і почати повноцінні військові дії.

Григорій Немиря

Григорій Немиря затятий шанувальник НАТО і всю політичну кар'єру він агітує входження України в організацію. Він вважає, що це історично важливо для збереження територіальної цілісності.

Єдиний скандал, який розгорівся навколо депутата був пов'язаний з британською піар-службою Ridge Consulting, якій нібито зливав гроші Немиря. Політик не відреагував на звинувачення і ситуація швидко забулася.

Його можна назвати одним з небагатьох людей, які знаходяться на своєму місці - відмінне резюме, профільну освіту, відданість одній партії. Немиря входить в невеликий відсоток депутатів, які не перебігали з партії в партію для задоволення особистих інтересів. Судячи з усього, Юлія Володимирівна досить платить своїй правій руці, якщо за десять років він не вирішив поміняти керівника і вид діяльності.

Всі роки роботи в Парламенті Немиря є постійним членом дискусій з приводу ролі України в Європейському Парламенті. Його основне завдання - вивести країну на рівень сусідніх країн, що розвиваються.

Політик дуже рідко з'являється в телевізорі, зайвий піар йому не потрібен - за появу в на телеекранах відповідає Юлія Тимошенко, яка їздить по інтерв'ю і телеканалам із завидною частотою.

В даний момент "Батьківщина" зійшла з позицій лідерів і за прогнозами буде займати мінімальну кількість місць в Парламенті.

Завжди був активним критиком Президента Януковича, вважав, що його дії заважають Україні стати частиною європейської спільноти.

В даний момент, Немиря продовжує критикувати і Зеленського. Звертається до нього з проханнями, важливими для нього, як для уродженця Донецької області. Нещодавно він зажадав від Зеленського вирішення проблеми з невиплатою зарплат переселенцям. Верховна Рада і Президент повинні замислитися над питанням матеріального забезпечення українців, які вирішили покинути домівки через україно-російського конфлікту - вважає депутат.

Рух політика в сторону Заходу є його принциповою позицією. Він досить часто був гостем в європейських університетах, читав лекції і набирався досвіду для роботи в українському політикумі. Немиря досвідчений працівник тієї структури, яку вибрав з самого початку своєї трудової діяльності. Це досить важливий фактор, хоча дивно, що такий важливий і "чистий" людина в команді Тимошенко займає всього лише 8 місце в її списку. Чи пройде Немиря в цьому році в парламент - невідомо, але його сталість гідно поваги. Хтось ким керує в тандемі Немиря-Тимошенко достеменно не відомо, але їх робота є прикладом міцного співдружності.

Кажуть, його презентації для міжнародних зустрічей Тимошенко завжди відрізнялися високим рівнем усвідомленості і успіх від зустрічей прямо залежав від його роботи з Юлією Володимирівною.

Декларація

За даними офіційної декларації, у сім'ї немає величезних доходів або величезних територій: квартира в Києві, ділянка в Київській області. Немиря користується Маздою 2009 року випуску. Заробітна плата за рік склала всього то 76 369 грн. Також депутат отримує доходи від акцій і за депутатську діяльність. Скромні доходи сім'ї не афішуються, ім'я Немирі спливає досить рідко в ЗМІ.

Великим мінусом в сімейному бюджеті записано навчання сина, мабуть депутат намагається дати Михайлу таку ж освіту, а то і краще для продовження якісної роботи за фахом.

За останні десять років Немиря щороку подавав декларації про майно, так як не йшов з посади депутата.

Фотографії

Немиря

Немиря

Немиря

Відео

Посилання

Facebook