Кондратюк Олена Костянтинівна - народний депутат України, член фракції "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина ", Секретар Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник члена постійної делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ, співголова міжфракційного депутатського об'єднання« Рівні можливості ». Є №5 у списку від партії "Батьківщина" на цих парламентських виборах.

Елена Кондратюк

Біографія

Народилася Олена константиновна у Львові 17 листопада 1970 року. Депутат є кандидатом історичних наук і працює на благо свободи ЗМІ не тільки із власних міркувань, а й спираючись на досвід чоловіка, Олександра Богуцького. Неодноразово з'являлася в рейтингу журналу Фокус в номінації "100 найвпливовіших жінок України". Крім прекрасного освіти і активної роботи в Парламенті, у Оленою складно знайти компромат або порушення. Вона займає посаду секретаря Комітету Верховної Ради з питань свободи слова ЗМІ, але ініціативи її команди не часто приймаються нашими депутатами, тому, роботу депутата складно оцінити, як ефективну на даному етапі. Автор 91 законопроекту Верховної Ради. Була активним учасником євромайдан і допомагала у встановленні медійної зв'язку між Штабом євромайдан і ЗМІ.

Елена Кондратюк в Верховной Раде

Освіта

У 1993 році Олена Кондратюк закінчила Львівський національний університет ім. Івана Франка. Вона є кандидатом історичних наук і досліджувала громадські рухи в Україні.

Сім'я

Чоловік народного депутата - Олександр Богуцький. За сумісництвом він є генеральним директором каналу ICTV, і членом правління інвестиційно-консалтингової компанії EastOne, президентом StarLightMedia. Сім'я виховує доньку.

Елена Кондратюк с мужем

Кар'єра

Олена Костянтинівна має чудовий послужний список, її роботу у Верховній Раді можна назвати еталонної, якби не кілька деталей її роботи з законопроектами.

Про кар'єру депутата до 2007 року дуже мало інформації, крім її роботи ТОВ «Піар-агентство« Радник », як генерального директора. Виникнувши нізвідки, Олена почала стрімко набирати обертів у розвитку її депутатської посади.

Прийшла в політику Кондратюк з партією "Реформи і порядок. І в тому ж 2007 році Олена почала свою співпрацю з Юлією Тимошенко. Тоді вона займала далеко не перші місця в партії.

в 2012 році Кондратюк знову проходить в Парламент з партією "Батьківщина", працює до 2014 року Членом Верховної Ради з питань свободи слова. У тому ж 2012 році вона стає заступником члена делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

У 2014 році Кондратюк обиралася вже під №18 у Верховну раду, куди успішно потрапила під прапорами партії "Батьківщина". В цьому ж році стала секретарем Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

В даний момент Олена Костянтинівна збирається балотуватися до Верховної Ради під №5 у списку партії Тимошенко.

Стала автором 91 законопроекту 21 з яких стали законами.

Декларація

Загальна сума доходів Олени за минулий рік практично доходить до 2 млн грн.

Сім'я володіє земельною ділянкою в цілому на 5470 м2 і квартирою 82,8 м2. Такий розподіл нерухомого майна є дивним фактом, але з іншого боку, багато депутатів у Верховній Раді і зовсім не мають житла.

Депутат зареєструвала два автомобіля BMW 2010 року і Mazda 2014 року випуску.

При тому, що депутат, порівнюючи з іншими представниками влади, має досить усереднені дані у декларації, вона дозволяє собі одягатися в брендові костюми і любить носити аксесуари від світових дизайнерів.


Компромат

Депутат Олена Кондратюк ретельно приховує від громадськості не тільки свою кар'єру, а й сімейні подробиці. Живучи з творцем медійної інформації, Олена знає, що таке чутки і плітки і як їх приховувати.

У 2016 році журналісти помітили за нардепом любов до дорогих аксесуаром. Такий знахідкою стала сумка за 66 тис. Грн на момент публікації статті. Звичайно, Олені не обмежений однією сумкою одного відомого бренду і навіть вказала у своїй декларації, що володіє декількома дорогими аксесуарами.

Появление Елены Кондратюк с дорогими аксессуарами

Олені заборонений в'їзд в Російську Федерацію, в зв'язку з її антиросійською позицією.

Незважаючи на це, Кондратюк є лобістом проекту, який скорочує кількість україномовних пісень в ЗМІ. Цей законопроект дав можливість знизити кількість звучить в ефірі української музики і поставив вигідні умови для тих станцій, які не могли собі дозволити вводити українські пісні по існуючим квотам.

Також варто зауважити, що в 2019 році, незважаючи на протистояння Тимошенко і Зеленського на президентських виборах, глава партії "Батьківщина" заявила, що якщо їх квота місць в Парламенті буде занадто низькою, вони увійдуть в коаліцію з партією "Слуга народу". А Олена Кондратюк є №5 в партії Тимошенко. Тому, можливо, ми зможемо побачити в результаті Олену в коаліції з партією Президента.

В даний момент рейтинги Тимошенко і її однопартійців мало високі, щоб говорити про окрему ефективно працюючої команді у Верховній Раді.

Варто зауважити, що при прийнятті законів, автором яких була Олена, її головними опонентами були представники партії "Опозиційний блок". Чи стануть вони і в цей раз протистояти всім починанням народного депутата - буде відомо після виборів 21 липня.

Олена займає 34 місце в рейтингу журналу Фокус "100 найвпливовіших жінок України".

Елена Кандратюк с Ириной Геращенко

Важливим спостереженням в кар'єрі Олени варто відмітити, що з №60 в списку, вона змогла потрапити в п'ятірку списку, яка за прогнозами екзит полів повинна пройти в Парламент в 2019 році з дуже великою ймовірністю.

Олена була надійним і активним учасником євромайдан з перших днів розпалювання скандалу, пов'язаного з колишнім президентом Януковичем. Завдяки її досвіду в роботі з налагодженням зовнішніх зв'язків, Кондратюк успішно співпрацювала з Штабом на Майдані і була важливою ланкою в роботі з ЗМІ, які висвітлювали події 2013-2014 року.

У складі міжфракційного депутатського об'єднання «Рівні можливості» Олена займається організацією проведення жіночих форумів для залучення жінок в громадські організації, активні політичні та соціальні проекти. Учасниці депутатського об'єднання вважаю величезною проблемою, що 75% жінок-держслужбовців в Україні не мають керівних посад і не мають можливості з гендерної дискримінації потрапити на посади, що відповідають їхній освіті, досвіду і послужного списку. Олена Бере активну участь у формуванні громадської думки про необхідність боротьби жінок за їх активну життєву позицію в політичній і соціальній сферах.

Також важливим питанням є обмеження можливості військової служби жінок в Україні.

Олена Кондратюк часто позує на фото з міжнародними активістами і відомими політиками-жінками, які співпереживають Україні і діляться досвідом вирішення гендерного питання в їх країнах.

Варто зауважити, що у своїй передвиборчій програмі в 2014 році Кондратюк описувала аж 34 пункти, які збиралася виконати. Але з них виконала всього 3. Це становить 9% з усього обіцяного. Варто запам'ятати цей відсоток і враховувати, що депутату з такою активною позицією вдається робити менше 10% з обіцянок. Скільки ж роблять менш претензійні кандидати? І чи є сенс слухати обіцянки кандидатів, які будуть проігноровані в майбутньому?

Цікавою особливістю перебування Олени Кондратюк в першій п'ятірці партії "Батьківщина" є те, що деякі видання підозрюють, що Олена пов'язана з Пінчуком через свого чоловіка - главу каналу ICTV. Можливо, Кондратюк є представником одіозного олігарха. Що було б логічним, з урахуванням її в загальному то не самою зіркової кар'єри.

Фотографії

Кондратюк Олена


Елена Кондратюк с Тимошенко в зале Верховной Рады

Відео

Посилання

Facebook