Біографія

Соломія Анатоліївна Бобровська - відома як український громадський діяч, політик, засновниця об'єднання жінок України, була членом команди Михайла Саакашвілі в період 2015-2017 роках, виконуюча обов'язків голови обласної державної адміністрації міста Одеси. На сьогоднішній день є чинним кандидатом у Народні депутати України виступає від партії "Голос", керівником якої є Святослав Вакарчук.

Знак зодіаку - Стрілець.

Національність - українка.

Народилася Соломія Анатольевана 20 грудня 1989 року в м Рівне, Україна.

Сім'я

За декларацією на 2017 рік немає ніякої інформації про сімейний стан Соломії Анатоліївни.

Освіта

Соломія Анатоліївна навчалася в Рівненській гуманітарній гімназії і подавала великі надії зразковою поведінкою та хорошими знаннями. Стала випускницею ЛНУ імені І. Франка з дипломом Магістр філософії. Після цього вирішила присвятити себе науковій діяльності і вступила до аспірантури, яку освоювала на заочному відділенні. Працювала над кандидатською дисертацією, тема якої: «Свобода як джерело соціально-правової легітимації громадянського суспільства».

У період часу, коли вона вчилася в університеті, поїхала у Канаду, де проходила стажування в парламенті країни протягом двох місяців. У Канаді їй був виданий диплом за особливі досягнення від 22-го прем'єр-міністра Канади Стефана Гарпера. Після того як Соломія пройшла стажування, вона повідомила, що їй шалено непросто розлучатися з цією країною, саме сюди вона б хотіла повернутися. Канада їй запам'ятається як країна зі зміненою Конституцією з людьми, які втомилися від життя в ілюзіях і реформах. Але при цьому всьому, Соломія наповнилася ентузіазмом, і вже готова вести боротьбу за прогрес України, на цей рахунок вона заявила: «Але час знову приступати до роботи - засукати рукава і наполегливо полоти бур'яни».

Кар'єра і бізнес

Громадською діяльністю Соломія Анатоліївна зайнялася в далекому 2002 році, а саме в той період, коли вона, полягала в організації скаутів "Пласт", де нею було створено і очолений масштабне всеукраїнське жіноче об'єднання. До того, як поступити до ВНЗ Соломія проходила навчання в інформаційно -Комп'ютерному центрі свого рідного міста Рівне на протязі 3 років.

Навчаючись на третьому курсі, стає членом ВМГО «Фундація регіональних ініціатив», саме він спеціалізоване практикує заняття масової підготовки молодих і талановитих лідерів в Україні. Відразу після завершення навчання в 2012 році, Соломія Анатоліївна влаштовується на свою першу роботу в столиці, в Київську громадську організацію «Центр громадянських свобод», де працює якийсь - то час куратором різних проектів.

У цьому об'єднанні Соломія Бобровська пропрацювала до 2014 року, набравшись досвіду переходить на наступну роботу, в команду Олександра Сича, який на той час був віце-прем'єром з гуманітарних питань, до нього вона влаштувалася на посаду особистого помічника. Після того, як Соломія була затверджена на посаді радника в команді віце-прем'єра України, на неї, як очікується обвалилися серйозні звинувачення, основна маса яких надійшла від політологів. Вони були впевнені, що свою високу посаду молода дівчина отримала завдяки зв'язкам свого батька Анатолія Бобровського, який є професором Рівненського гуманітарного університету, і за сумісництвом депутатом місцевої ради 6 скликання від фракції ВО «Свобода». На що Соломія негайно відповіла: «Мій батько за мене кар'єру не будував і привчив мене до того, що використовувати свої зв'язки для подібного - неправильно».

Соломія Анатоліївна

Далі в 2015 році Соломія стала частиною команди, керівником якої був голова Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, і з жовтня цього ж року стала реалізовувати себе на посаді радника губернатора Одеської області.

Як відомо Соломію Бобровську і Олександра Сича об'єднав не лише місто Рівне, а й спільна участь в масштабному проекті ВО «Свобода». Сич був представником даного лідерського руху, в цей же час, варто нагадати, що батько Соломії був чинним депутатом в їхньому місті Рівне, хоч як це дивно саме від партії «Свобода». Якраз в цей час Соломія Анатоліївна різко виникає в політиці.

Соломія Бовровская - це активістка громадської організації «Чесно. Фільтруй Раду! ».

У першій половині 2016 року Соломія Анатоліївна заступила на посаду заступника голови Одеської обласної адміністрації, відмінно зарекомендував себе на посаді, вже в кінці цього ж року змогла зайняти посаду виконуючої обов'язки губернатора. На цій посаді вона пропрацювала зовсім недовго, а саме, до 12 січня 2017 року.

Компромат і чутки

За декларацією Соломія Бобровська внесла такі дані: квартиру в рідному місті Рівне, площа якої становить 186 квадратних метрів, також на ній 1% спільного володіння ще однією квартирою в там же Рівне, але вже на 63 квадратних метра.

За 2017 рік у неї був зареєстрований дохід сума якого склала 52 958 гривень. Соломія Анатоліївна не має ні особистого транспортного засобу, ні додаткових фінансових накопичень, принаймні, нічого цього в декларації не було внесено.

Що цікаво, навіть маючи чималий досвід спільної трудової діяльності з культурними центрами та установами, Соломія Анатоліївна зовсім його не стала застосовувати в Одеській області. Варто згадати, що ще якийсь - то час назад Саакашвілі застерігав щодо серйозних загрози від Придністров'я, переконливо стверджуючи, що там проживають люди, у яких немає такого поняття як «Україна». Але Соломія Анатоліївна категорично відмовлялася чути це, і відправилася в самі «сепаратистські райони» з усього Одеського регіону, перебуваючи на посаді заступника. Соломія перебуваючи в новому статусі, не береться себе перевантажувати частими поїздками в область, але все ж свої «свободівські» коріння чиновниця не забула. Варто зауважити, що її сувора позиція була активною на такому високому рівні, що більшість депутатів облосної ради могли дозволити собі прямолінійне хамство на адресу Соломії Анатоліївни.

Соломія Анатоліївна

Важливою характеристикою Соломії Бобровської - є її наполегливість і доведення до завершення кожного розпочатого нею справи, яким б не розв'язаним воно не здавалося. Питання щодо перейменування вулиць був доведений Бобровської до його логічного завершення. Мерія наполегливо чинила опір щодо перейменування вулиць 25-ї Чапаєвської дивізії, Щорса, Терешкової, але тепер це питання було вже не актуальний. Саакашвілі абсолютно не вникав в це питання, навіть в той час, коли на його основі розгорілися серйозні конфлікти і суперечки, але Бобровська в цей момент не залишилася осторонь, і це їй принесло незаперечну перемогу.

Варто зауважити, що особливу підтримку і допомогу в даному питанні Бобровська отримує від активістів з «Правого сектора» і звичайно від партії «Свободи». Здавалося б нічого дивного не відбулося, все досить очікувано, але в той же час «патріоти» абсолютно позбавили Соломію від своєї підтримки, в особі Саакашвілі. Само собою, в задачах Соломії Бобровської була поставлена ​​робота з громадськими патріотичного спрямування, а саме, зробити їх більш позитивно налаштованими до грузинської команді, постаратися не звертати уваги на досить велику кількість проколів, влаштовувати конфліктні ситуації з мером час від часу. Соломія Бобровська не мала можливості це зробити, ну або просто не захотіла витрачати свій час на це.

Життя і вже наявні досягнення Соломії Бобровської підтверджують, що чиновник в нинішній час, який для міста Одеси, патріотизм зміг помістити на пару ступенів вище ніж виживання, не допустимо, іншими словами його просто з'їдять. Саме з цієї причини молодій дівчині з міста Рівне краще відправиться на кастинг «Руху» імені Саакашвілі, а вже через якийсь - то час роздумувати про своє власне проект, на це часу завжди вистачить.

Фотографії

Соломія Анатоліївна Бобровська

Соломія Бобровська

Відео

Посилання

Фейсбук