Біографія

Дата народження: 10.02.79. Рідне місто - Харків.

Сім'я

Був двічі одружений. Перший раз на Вікторії Грецькій-Миргородській. Друга дружина - Олеся Шамбуров. У неї є син, що залишився від першого шлюбу. Весілля відіграли 19.12.2014 в Житомирській обл., а саме в замку Радомисль, який знаходиться у власності нардепа Ольги Богомолець. Весілля коштувало 30 000 доларів.

Через два роки у пари народилася дитина і вони переїхали в новобудову на Печерську. 1 квадратний метр в цьому елітному будинку коштує 3 200 доларів.

Освіта

1985-1995 - навчається в Харківській Академічній гімназії під номером 45. Після цього вчиться на економіста і закінчує навчання з дипломом економіки підприємства від Харківського національного економічного університету в 2000-му році. Навчався не тільки в рідному місті, а й в Одесі, тут відучився в Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті.

Кар'єра і бізнес

На останньому курсі університету працює трохи менше року економістом з планування управління координації використання ресурсів в Харківському обленерго. На цьому його кар'єра звичайного громадянина закінчується.

У 2002 році з четвертої спроби зміг стати депутатом Харківської міської ради, на цій посаді пробув до 2006-го року.

Березень 2005-го - квітень 2010-го - займає місце голови в районній держадміністрації Краснограда. Також мав членство в «Народному союзі» Наша Україна.

Після того як Арсену Авакову віддали місце виконуючого обов'язки МВС, Антон Юрійович стає його радником і залишається на своїй посаді до 20.11.2014.

У 2014-му під час парламентських виборів Геращенко - кандидат в нарддепи, №21 в списку «Народного фронту». Нардепом став у складі цієї ж фракції, а також секретарем комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльністю.

Грудень 2014 року - заявляє про презентацію «Миротворця» - сайт, в якому є база «сепаратистів», яка потроху накопичує інформацію від "Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки громадян".

В кінці січня 2015 р. реєструє проект закону про введення кримінального покарання за публічні заклики ухилятися від мобілізації. Як говорив Геращенко, покарати можуть і українця, і іноземця, це не важливо. Як приклад наводить ініціативу російської влади продовжити час перебування на території РФ для українських громадян призовного віку.

13 березня вносить ініціативу законопроекту, який передбачає що за організацію «проплаченого мітингу» тепер буде кримінальний термін.

21.01.2017 глава СБУ В. Грицак заявляє про запобігання замаху на Антона Геращенка співробітниками СБУ. Багато ЗМІ тоді говорили, що можливо цей замах було інсценуванням, але Геращенко назвав їх слова лише «чутками», так як підозрюваних затримали. Згідно з СБУ, замовник - громадянин РФ, який перебував в Білгороді і найняв для цього двох людей, які вже мали судимості.

Також Геращенко - автор закону, що забороняє виготовляти і пропагувати георгіївську стрічку, штраф за це 850-2550 грн, плюс конфіскація самої атрибутики. 12.06.17 Порошенко підписав цей закон.

15.11.2017 заявив що йде з місця радника глави СВД. Зробив це під час засідання антикорупційного комітету. Сталося це через те, що Сергій Лещенко прокоментував те, що Геращенко, як радник Авакова, не зможе без конфлікту інтересів прокоментувати НАБУ, яке вело розслідування про махінації Авакова.

Компромат і чутки

Кримінальна справу від Росії

Після призову про розміщення всіх даних, які тільки відомі, на сайті «Миротворця», проти Геращенко в Слідчому комітеті Росії порушили кримінальну справу. Якщо бути точним, то це стаття 205.2 Кримінального кодексу Росії, тобто здійснення публічних закликів здійснення терористичної діяльності або ж публічне виправдання тероризму. Але Геращенко не відступається і звинувачує СК РФ в тому, що це брехня, а також заявляє, що як закликав, так і буде закликати фіксувати злочини Росії проти українських і сирійських громадян, так як Росія насправді не бореться з ІГІЛом, а лише знищує сирійську опозицію, яку підтримують ЄС і США і яка бореться з «режимом» Асада.

Крим - наш, Севастополь - в оренду

24.04.17 проти Геращенко відкрили ще одну кримінальну справу. На цей раз звинувачує Кримська прокуратура (але вона знаходиться в Києві). Звинувачують у державній зраді. В. Бойко (журналіст) повідомляє про це на Фейсбуці у своєму зверненні до відомства з проханням оцінити публікацію Геращенко за 12.01.15 Тут нардеп розповідав про свій простий план, як помирити Росію і Україну. Кримський півострів він хотів повернути Україні, а якщо «розсудлива частина громадян» нашої країни підтримає цей план, то В. В. Путіну, «для збереження обличчя» хотів здати в оплачувану оренду місто Севастополь, років так на 30-40. Кримінальне провадження дійсно відкрили, державна зрада.

Позов Стогній-Геращенко

На цей раз дорогу Геращенко перейшов інший журналіст - Костянтин Стогній. Він 12.12.2016 подає на політика позов, справа - захист честі і гідності. За заявою Стогнія, Антон Юрійович спеціально повідомив ЗМІ несправжню інформацію про те, що Стогній в минулому, після звільнення з МВС (кінець 2010 року) був прес-секретарем ОЛЕКСАНДРА Захарченко. Напевно Геращенко сплутав якогось Олександра з Віталієм Захарченко, міністром МВС. Стогній стверджує, що звільнився ще до Майдану, так що навіть не знайомий з Захарченко, не те, що б працювати на нього. І це легко перевірити.

Образи в сторону Луценка

Почалося все з того, що Юрія Голубана (командир 3-й штурмової роти Військових Сил України) звинуватили у 2017 році в тому, що в 2014 він нібито був військовим на стороні ДНР. Фото в Інтернеті показують людину вже дуже схожу на Голубана разом з донецькими ополченцями.

Критика Геращенко була звернена до нардепу Ігорю Луценко, який процитував Олександра Ходаковського (колишній командир спецпідрозділу «Альфа» а також військово-політичний діяч ДНР). Ходаковський же в своїй заяві підтверджував, що дійсно в травні 2014-го Голубан був з ним в ополченні.

Геращенко ж зазначає, що з «Альфи» Голубан пішов ще в 2009 році на пенсію, а як тільки почався конфлікт на сході України, він зголосився добровольцем і пішов в батальйон «Київ-1».

«Дивно, що Ігор Луценко не додумався запитати думки у Гіві і Мотороли, перед тим як перепощувати Ходаковського. Що ж росіяни завжди можуть розраховувати на легковірних народних обранців ... Кругом так багато корисних ідіотів, готових перепощувати брехню російської пропаганди. »

Не був присутній, але голосував

У березні 2017 карткою Геращенко проголосували тоді, коли (офіційно) його не було в Україні, так як поїхав у відрядження до Австрії. Завдяки журналістам радіо «Свобода» з'ясувалося, що голосував за нього Тарас Кремінь, він з тієї ж фракції.

Геращенко розмовляє з Жириновським

Також багато уваги викликало відео в Інтернеті з розмовою Жириновського і Геращенко, що дуже нагадує показуху.

Фотографії

Антон Геращенко
Антон Геращенко

Антон Геращенко
Антон Геращенко

Антон Геращенко
Антон Геращенко

Відео

Посилання