Біографія

Бобов Геннадій Борисович - народний депутат Верховної Ради України 7 скликання, є членом групи "Економічний розвиток" і 8 скликанні був членом групи "Партія" Відродження ". Так само є членом Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин.

Народжений Геннадій Бобов 15 листопада 1965 року в місті Васильків, що на Київщині.

Сім'я

Геннадій Борисович одружений в шлюбі є дочка - Бобова Дар'я Геннадіївна.

Національність - українець

Освіта

Навчання Геннадія проходило в Білоцерківському національному аграрному університеті.

Кар'єра і бізнес

Протягом 3 років перебуває на службі в Радянській армії до 1986 року. По закінченню служби влаштовується на роботу на посаду - помічника бурильника в експедиції, на цій посаді працює до 1989 року. Після влаштувавшись машиністом холодильних установок в Васильківському райспоживспілці, працює на цьому місці лише 1 рік. І далі переходить у напрямку до кооперативу «Все для Вас», в якому працює до 1995 року, а після цього на протязі 2 років продуктивно працює в кооперативі «Будівельник».

Подальші шість років трудової діяльності присвячує ТОВ «Квадр» робота в якому триває до 2003 року. Добре себе зарекомендував на минулому місці роботи, через рік обіймає посаду генерального директора ТОВ "Панда", яке розташоване в Селище Корсунь-Шевченківського району в Черкасах. Діяльність цього підприємства спрямована на виробництво цукрового піску, після тривалої обробки цукрових буряків. А вже 2007 році Геннадій стає одним з членів всеукраїнської профільної організації "Укрцукор".

Через три роки після членствовання в організації його обирають як депутата обласної ради в місті Черкаси. Саме тут він береться очолювати комісію займається питаннями агропромислового комплексу.

Уже в 2012 році Бобова обрали народним депутатом під час виборів до парламенту, він балотувався по 196 виборчому округу, тут йому вдалося набрати 42,73% голосів. Після цього він увійшов в команду Партії регіонів, а після став одним з членів групи "Економічний розвиток". Що в подальшому йому дозволило набути членства в Комітеті ВРУ займаються всіма напрямками в сфері аграрної політики та підтримку його представників в даній сфері. Уже через два роки Геннадій Бобов прийняв рішення про вихід з Партії регіонів, і відразу ж вступає в групу "Економічний розвиток". І після цього в 2014 році він був повторно обраний депутатом за тим же 196 округом, на цей раз Бобову вдалося набрати 30,04% голосів.

Компромат і чутки

Правоохоронні органи довгий час стежать за діяльністю Геннадія Бобова, але з разу в раз, коли їм вдається що - то на нього знайти, на шляху миттєво виникає якась - то "охоронна грамота", що дозволяє зробити його так би мовити невидимим для слідчих і прокурорів. Яке - то час назад захистом Бобова Геннадія від постійного переслідування була хороша дружба з губернатором Черкас того часу - Черевко. Новини про цю людину поширилися після опублікування поем, які він писав в честь чинного президента на той час Віктора Ющенка, його цитата: "За президента ми співаєм, про підкову всі ми дбаєм". І як відомо Ющенко схвалював його творчість, саме з цієї причини Черевко займав місце фаворита для президента. Письменник поем ніколи не забував про свого доброго друга Геннадія Борисовича Бобова, для нього він і випросив у Ющенка звання "Героя України" за розвиток агропромислового комплексу.

Бобов Геннадій Борисови

Варто зауважити, що правоохоронні органи зовсім по іншому дивляться на і на самого Бобова і на його так би мовити досягнення в аграрній промисловості. Дані які виявлено СБУ в 2017 році свідчать про те, що в 2007 році Бобовим був узятий кредит в обласному відділенні "Ощадбанку" в Черкасах на суму 60000000 гривень. У той час він, що б банк дав йому дозвіл на отримання такої суми на нього вплинув губернатор Черевко. У заставу банку Бобов залишив чималу кількість свого різного майна, і навіть не тільки свого, а й того що було власністю його дружини. При чому без її відома.

Саме з цього в заставі банку виявилася така яка не належить Бобову власність: кілька підприємств, комбайн для збирання зерна "Лексіон" 460 "його вартість становила на той момент 672000 гривень, комбайн зі збору буряків «Лектро" його вартість 335000 гривень, пара зерносховищ загальна вартість яких досягала 500 000 гривень, величезний склад кормів, трактори, ворота, колодязі і навіть кілька пагорбів. І той факт, що Геннадій Борисович брав заставу в банку на чуже майно, нікому не здалося підозрілим, і навіть те, що загальна сума застави всього майна перекривала тільки 11000000 гривень і дуже сильно не дотягувала до взятої їм суми в банку. Даний кредит Геннадій Борисович взяв на 36 місяців, як раз до періоду майбутніх президентських виборів. За весь цей період Геннадієм не було сплачено на рахунок банку абсолютно нічого, не по сумі кредиту, не по відсоткам. А банк в свою чергу, нічого зробити не може і вплинути на нього не в силах. https://genshtab.info/Бобов,_Геннадий_Борисович

Є передумови, що саме з цих коштів була оплачена вся передвиборна компанія Бобова Геннадія Борисовича, і навіть кошти на підкуп виборців і представників преси. Навіть якщо уявити, що кандидат на оплату всіх комісій під час виборів роздав 20000 гривень, сума що залишилися в нього теж буде немаленька, конкретніше 50 000000 гривень. І ці гроші Бобов не збирався зберігати вдома, він знайшов фізичну особа в яку можна було вкладати свої кошти, нею стала Ірина Сергіївна Домченко, яка проживає в Черкасах по проспекту Шевченка, саме тут і проходили так звані зустрічі "співінвесторів". Геннадій не є зразковим сім'янином, вище згадана Ірина є коханкою Бобова, саме на неї він переписав кілька активів від рекламного агенства "Золотий Пегас", так само на її імені значиться його автомобіль "Лексус". Геннадієм Борисовичем так само був її придбано будинок на вулиці Набережній, в який вони незабаром планують переїхати разом. Так і виходить, що коханці Геннадій Борисович містить за кошти які їм були отримані під заставу особистої власності його дружини взятого в "Ощадбанку". https://antikor.com.ua/articles/170170-posadjat_bobova_sbehit_otkupitsja_ili_dogovoritsja_cherez_homutynnika

Будучи на посаді генерального директора ТОВ "Панда", кандидат в народні депутати, Геннадій Бобов був абсолютно впевнений в незламності своєї перемоги, що навіть заповнюючи декларацію, яку він подав до Центрвиборчкому в графі "посада" позначив: "Народний депутат України".

https://antikor.com.ua/articles/170170-posadjat_bobova_sbehit_otkupitsja_ili_dogovoritsja_cherez_homutynnika

У декларації про доходи за 2011 рік Бобовим було зазначено суму доходу 8,13 млн. Грн, заробітна плата з них склала 180000 грн, а решта відзначено як дивіденди. Як особиста власність у Геннадія записаний автомобіль "Mersedes" S "2010 року випуску, сума на депозиті в банку становить 5600000 гривень. На родині Геннадія Бобова так само значиться ділянку землі, площа якого становить 22 000 квадратних метра, і другу ділянку площею 116581 квадратних метрів , і природно цукровий завод ТОВ "Панда" - розташований в Черкаській області з потужністю переробки 2 500 тонн.

Фотографії

Бобов Геннадій Борисович

Бобов Борисович

Відео

Посилання

Фейсбук