Біографія

Владислав Артурович Криклій народився 23 листопада 1986 року в Києві. Кандидат економічних наук. Працював в комерційних структурах і після 2014 року став помічником Міністра МВС України. Займався ліквідацією всієї структури ДАІ і Керував фото і відеофіксацією порушень - вводив нові технології для фіксування правопорушень. Потрапив до списку "Слуги народу" під №12 і в 2019 році став народним депутатом. Але пізніше відмовився від посади депутата, через те, що був призначений Міністром. Крім української та російської, володіє англійською мовою, польською та італійською. Дізнайтеся в які гучні скандали потрапляв Владислав Криклій і з чим вони йде у Верховну раду. Займає посаду Міністра інфраструктури України.

Дізнайтеся все про скандали, в які потрапляв Владислав Криклій - чому він не вніс до декларації свою дружину і частину дорогого майна і чому він порушував правила дорожнього руху, тікаючи від журналістів.

Владислав Криклій

Сім'я

Одружений.

Освіта

У 2009 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримав диплом магістра економічних наук з відзнакою за спеціальністю фінанси.

У 2015 році отримав звання Кандидата економічних наук, тема дисертації "Недержавні Пенсійні Фонди в системі пенсійного забезпечення в Україні".

Владислав Криклій

Кар'єра і бізнес

До 2008 року, ще будучи студентом, працював начальником відділу по роботі з цінними паперами на фондовому ринку в КБ "Інтербанк".

З 2008 по 2010 рік Владислав працював в департаменті корпоративних фінансів в інвестиційній компанії "Аструм інвестиційний менеджмент".

До 2013 року був директором товариства з обмеженою відповідальністю "Кіно-театр".

У 2014 році став радником Міністра МВС України.

У 2015 році займався ліквідацією ДАІ та працював заступником начальника ДАІ.

У 2015 році після розформування ДАІ став керівником Головного сервісного центру МВС. Очолював робочу групу з впровадження автоматичної фото-відеофіксації ПДР в МВС.

У 2019 потрапив в Парламент від партії "Слуга народу під №12 і став народним депутатом.

З 29 серпня займає посаду Міністра інфраструктури України і відмовляється від повноважень депутата.

Владислав Криклій

Компромат і чутки

Антон Геращенко оголосив про нове призначення в ДАІ і пояснив вибір тим, що Криклій вже працював в системі МВС, як радник Міністра і має уявлення про проблеми міністерства. Отримавши досвід в комерційних структурах, таких, як Tickets.ua, з автоматизацією покупки електронних квитків, Владислав Криклій став кандидатом на посаду керівника Головного сервісного центру МВС України. Його впровадження було обумовлено досвідом в роботі з формуванням структури роботи автоматизованих систем.

У 2015 Владиславу було всього 29 років і громадськість стала обурюватися з приводу призначення на високу посаду людини, що не має в минулому ніякого відношення до МВС, без профільної освіти та з сумнівними фотографіями в соціальних мережах, де Криклій показує любов до лакшері життя. При цьому, деякі джерела повідомляли, що посаду Криклій отримав виключно по великому блату і дружбу з Аваковим.

Ще одна цікава деталь життя молодого чиновника - це його борги і перед ОСББ і при цьому володіння великою квартирою в центрі Києва в центрі Києва. Крім того, ця квартира не була задекларована, за даними деяких джерел.

У 2017 році Владислава Криклій викрили в корупції. Виявилося, що якийсь бізнесмен, який хотів відкрити магазин автозапчастин, повинен був дати хабар 3,5 тис дол, а одним з одержувачів цієї суми був Владислав Криклій.

Перед виборами до Парламенту, Президент Зеленський оголосив перші 100 кандидатів до Верховної Ради. Глава держави попросив в українців обчислити, хто з кандидатів не гідний бути народним депутатом. Відповідь не змусила себе чекати і Михайло Шнайдер у себе в соціальній мережі опублікував детальну причину, чому Владислав Криклій не повинен пройти в Парламент. Одна з причин все та ж корупція в структурі, яка змінила свою систему з приходом нового керівника.

У 2018 році вибухнув скандал з приводу видачі нових прав і припинення дії старих документів на території Євросоюзу. Аваков і його команда активно займалася змінами в МВС України для переформатування водійських посвідчень. Звичайно ж, цим керував Владислав Криклій.

Владислав Криклій

Є інформація, що Зеленский призначить Криклій Міністром інфраструктури, тому як саме про це зараз активно говорить майбутній депутат. Його цікавить питання поліпшення якості доріг, розміток та розширення пішохідних зон.

Протягом всієї роботи в МВС Криклій часто з'являється на телебаченні для ознайомлення українців з новими правилами подачі документів, вирішенні спірних питань і для закриття питання про необхідність реформ в Україні. Основне завдання Криклій в повному реформуванні електронної системи ще не закінчилася. Багато віддалені регіони ще знаходяться під впливом старої системи без можливості адекватного вирішення проблем, тому, наступного Главі сервісного центру доведеться продовжувати реформу і розширювати можливості сервісних центрів.

У своїх інтерв'ю Владислав часто говорить про те, що захист асфальту від пошкоджень залежить від вирішення питання пускати в міста фури чи ні.

Владислав любить дорогі речі і носить "Franck Muller" і "Breitling".

У 2018 році Криклій задекларував Mercedes S500 і SMART FORTWO COUPE. У цьому ж році, після скандалу, йому все-таки довелося задекларувати свою елітну квартиру в центрі Києва.

Крім цього, зовсім недавно Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі зробив досить жорсткий опис Владислава Крікілія:

"Це 12-й номер у списку" Слуги народу "Владислав Криклій. Зараз він працює начальником Головного сервісного центру МВС. Це той самий центр, який займається видачею паспортів, водійських посвідчень, реєстрацією і перереєстрацією транспортних засобів. Ось уже чотири роки, наш герой керує одним з найприбутковіших напрямків в системі МВС. Це без перебільшення сьогодення "Ельдорадо". Адже тільки на реєстрації автомобілів і видачі прав, хлопці заробляють мільйони доларів. Ну а зараз Владислав вирішив перейти у вищу лігу і стати народним депутатом. І він їм обов'язково стане. Дванадцяте місце дає йому 100% гарантію на потрапляння в парламент. Як вам такий кандидат, друзі? Правда вражає? ", - заявив Шнайдер.

У травні 2020 року Криклій виляпався в скандал, пов'язаний з декларацією. Точніше відсутності в ній дружини, квартири і машини.

За інформацією ЗМІ, міністр живе в квартирі, яку він купив своїй цивільній дружині, їздить також на подарованій їй машині.

Розслідування показує, що Криклій приховав в декларації досить багато майна і дружину. За джерелами ЗМІ, за таке світить як мінімум штраф, а максимально - кримінальна відповідальність.

Коли у Владислава Криклій хотіли дізнатися про це журналісти, він відмовився відповідати на питання, грубо сказавши: "Що ж ви так дістаєте?". А після цього, їдучи на своєму авто, кілька разів грубо порушив правила дорожнього руху. Цікаво, чи отримав він штраф.

Міністр Криклій впав на «мороз» після запитать журналістів щодо його декларації.

Geplaatst door Стоп корупції op Maandag 18 mei 2020

Міністр Криклій порушив ПДР: тікав від журналістів Проїхав на знак «Стоп». Кортеж міністра Інфраструктури України Владислава Криклія порушив правила дорожнього руху. Сталось це в Одеській області під час його робочого візиту в регіон. Міністр проігнорував дорожній знак під час втечі від журналістів. Так Криклій фактично втік від запитань щодо його декларації. Про це повідомляє журналіст «СтопКору» Кирило Вольний. «Під час візиту Криклія на Одещину ми кілька разів ставили йому запитання щодо неточностей в його декларації. Посадовець не вніс дані про свою громадянську дружину. Надати чітку відповість міністр не зміг, а під час повторного запитання, вочевидь, вирішив буквально втекти від преси і порушив ПДР», — зазначає журналіст. За порушення цього пункту ПДР Криклію світить штраф у 255 гривень. У разі повторного порушення посадовця можуть позбавити водійського посвідчення терміном до 1 року. - c Денис Шмигаль Міністерство інфраструктури України Національна поліція України Поліція Одеської області Поліція Києва Офіс Президента України Андрій Нєбитов

Geplaatst door Стоп корупції op Zondag 17 mei 2020

Фотографії

Владислав Криклій

Владислав Криклій

Владислав Криклій

Владислав Криклій

Відео

Посилання

Facebook