Біографія

Дмитро Кулеба народився 19 квітня 1981 року

Знак Зодіаку: Овен

Народився в рік Металевого Півня

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

Що відомо про нового віце-прем'єра України в уряді Гончарука-Зеленського? Яким чином він зумів досягти настільки багато .у відносно молодому віці? Чим саме обурила українців його податкова декларація? Відповіді на ці та багато іншіх питань чекають вас в цьому матеріалі.

Сім'я

Нинішній віце-прем'єр родом з дуже хорошої сім'ї. Стрімкий підйом порівняно молодого чиновника прийнято пов'язувати не тільки з його талантами, а й з впливовим батьком.

Батько чиновника - Іван Кулеба, який є одним з найбільш впливових дипломатів сучасної України.

Іван Дмитрович добре відомий в вищих ешелонах влади. Зокрема батько віце-прем'єра обіймав посаду надзвичайного і повноважного посла України в Єгипті, Чехії та Казахстані.

Кулеба-старший почав кар'єру ще за часів Радянського Союзу, а пізніше став займатися бізнесом в країнах Азії. У різні роки він займав високі посади в МЗС і дослужився до посади заступника міністра.

З чуток, Іван Дмитрович завжди добре заробляв, мав впливових друзів і забезпечував всебічну підтримку своєму амбітному синові.

Відзначимо, що про матір одного з найбільш впливових чиновників нового уряду нічого не відомо. Кулеба не любить говорити про матір з невідомих причин.

У дружини Дмитро Кулеба, біографія якого вільно доступна для всіх, також взяв впливову жінку. Його жінкою є Євгенія Анатоліївна Кулеба, яка відома в якості засновниці і керівниці громадської організації «Місто-Сад». Саме під її керівництвом були створені проекти Скверу Небесної сотні, що розмістився на вулиці Михайлівській, а також був реконструйований парк Шовковичний в звільненому Слов'янську.

Пара має двох дітей: сина Єгора 2006 року народження і дочка Любов 2011 народження.

Освіта

Дмитро Кулеба отримав блискучу освіту. Не дивно, що син впливового батька також вибрав стезю міжнародних відносин.

Згідно з чутками, тато-дипломат допоміг йому вступити до Інституту міжнародних відносин при Київському університеті імені Тараса Григоровича Шевченка і отримав диплом за спеціальністю міжнародне право. Має ступінь кандидата юридичних наук. Знає кілька іноземних мов.

Кар'єра і бізнес

img desc = ""] 603663 [/ img]

Кар'єру син впливового батька почав в 2003 році. Згідно з українськими традиціями кумівства і наступності, Дмитро Іванович отримав роботу в рідному відомстві батька - Міністерстві закордонних справ. Юнак отримав пост аташе Служби головного юридичного радника МЗС України.

Уже в 2005 році Кулеба-молодший дослужився до посади третього секретаря управління юридичного відомства зовнішньополітичного відомства.

Період з 2005 по 2009 року Дмитро Іванович провів у столиці Австрії - Відні. В одному з найкрасивіших міст світу син чиновника працював секретарем постійного представництва України при різних міжнародних організаціях.

Тож не дивно, що отприсок колишнього заступника міністра закордонних справ завжди піднімався лише вгору по кар'єрних сходах. Так, вже 2010 році він стає першим секретарем і радником, а пізніше - начальником відділу департаменту секретаріату міністра закордонних справ України.

У 2013 році Дмитро Кулеба, досьє якого виглядає зразково-показовим, приєднався до команди віце-прем'єра в уряді Януковича-Азарова Костянтина Гріщенко.Тогда ж він стає главою Фонду культурної діпломатіі.UART.

Після Революції Гідності і втечі з України його колишніх керівників, він приєднується до команди міністра закордонних справ Павла Клімкіна. У 2014 році Дмитро Кулеба отримує призначення посла з особливих доручень і питань забезпечення стратегічних комунікацій. Під час президентства Порошенко нинішній соратник Зеленського спеціалізувався на організації стратегічних комунікацій МЗС України і впроваджував в роботу українських дипломатів сучасних технологій і методів роботи. Також нинішній віце-прем'єр активно працював над створенням позитивного образу Міністерства закордонних справ України.

У 2016 році Кулеба чекає нове кар'єрне досягнення. Він стає постійним представником нашої країни в Раді Європі.

В офіційній біографії Дмитра Івановича значиться, що в той період своєї кар'єри він активно залучав європейські інституції до реалізації реформ в Україні, а також протидіяв поверненню Російської Федерації в даний орган. Окремо Кулеба нібито займався захистом прав українців в окупованому Криму і значно посилив культурну присутність України в європейських країнах.

Дивно, але активно працюючий дипломат встиг написати книгу. Праця Кулеби отримала назву «Війна за реальність: як перемагати в світі фейків, правди і спільнот», яку він презентував весною 2019 року на Книжковому Арсеналі. У своїй праці політик описував свій досвід в підтримці інформаційної оборони і розповідав про нібито отримані досягнення в комунікаційних війнах.

Ім'я Дмитра Кулеби стало широко відомим лише 29 серпня 2019 року. Дипломат увійшов до складу Кабінету міністрів Олексія Гончарука. Отримав посаду віце-прем'єр міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції.

Має безліч регалій. Зокрема, в 2017 році Дмитро Кулеба був визнаний кращим вітчизняним послом за результатами опитування Інституту світової політики. Нинішнього видного чиновника обрали понад 70 експертів.

Компромат і чутки

Дмитро Кулеба є одним з найбільш успішних представників молодого покоління українських чиновників. Дипломат за короткий час побудував блискучу кар'єру і зумів стати одним з найбільш впливових людей в країні, отримавши місце віце-прем'єра в новому уряді Гончарука.

Тож не дивно, що у чиновника є недоброзичливці, деякі з яких не соромляться висловити свою думку в соціальних мережах.

Зокрема на особистій сторінці Кулеби в одній із соціальних мереж постійно з'являються повідомлення викривального характеру. Різні користувачі пишуть критичні коментарі, згадуючи батька Дмитра Івановича, який за чутками і забезпечив йому блискучу кар'єру.

Користувачі Мережі також постійно звинувачують Кулебу в самомилування, зайвій рекламі і приписуванні собі неіснуючих успіхів.

Відзначимо, що повідомлення недоброзичливців Дмитра Івановича постійно видаляються, підтримуючи його не скандальна імідж.

Багато обурення з'явилося в Мережі після того, як новий віце-прем'єр опублікував свою податкову декларацію. Кулеба, який прослужив на державній службі майже все доросле життя, виявився заможною людиною.

Нинішній віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції заявив, що заробляє більше двох з половиною мільйонів гривень на рік.

Так, понад 250 тисяч гривень він отримав в якості зарплаті, а ще кілька мільйонів були перераховані як компенсаційні виплати як працівнику дипломатичної служби, направленому у довготермінове відрядження. Відзначимо, що порядок нарахування цих виплат так і не був пояснений громадськості.

Також чиновник встиг придбати дві квартири в Києві, обзавівся іномаркою і зумів зібрати більше 30 тисяч доларів в якості заощаджень.

Не бідної виявилася і дружина Кулеби - Євгенія. Супутниця віце-прем'єра багато заробляє на благодійництві та громадській діяльністі. Активістка «підняла» на допомозі іншим за рік понад 700 тисяч гривень.

Після публікації даних податкової декларації Кулебі, суспільство обурилося і поставило під сумнів чесність та прозорість доходів нового віце-прем'єра України.

Фотографії

Дмитрий Кулеба
Дмитрий Кулеба

Дмитрий Кулеба
Дмитрий Кулеба

Дмитрий Кулеба
Дмитрий Кулеба

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=dAXgJKT_CnY

Посилання

https://www.facebook.com/dmytro.kuleba