Біографія

Павел Кириленко
Павел Кириленко

Павло Олександрович Кириленко народився 5 травня 1986 року

Знак Зодіаку: Телець

Народився в рік Бика

Розмовляє українською, російською та англійською

Віросповідання: православний

Чому Павло Кириленко більше прославився сімейним життям, ніж кар'єрними успіхами? Чи правда, що його недбалість і непрофесіоналізм на посаді губернатора привели до людської загибелі? - Відповіді на ці та багато інших питань лише в цій статті.

Сім'я

Павел Кириленко
Павел Кириленко

Павло Олександрович Кириленко - нинішній губернатор Донецької області, який в даний момент більше відомий не успіхами на роботі, а складною особистою і сімейною ситуацією.

Біографія губернатора говорить, що він є уродженцем Макіївки - невеликого промислового міста в Макіївці. Після початку війни на Донбасі, мала батьківщина майбутнього губернатора виявилася тимчасово окупованою.

Однак, не дивлячись на небезпеку знаходження в нинішній Макіївці і успіх сина в житті і на роботі, батьки Кириленко відмовилися переїжджати з малої Батьквщини. Згідно з інформацією джерело, мати і батько губернатора до сих знаходяться на окупованих території.

Сталася в особистому житті Павла Кириленка і інша трагедія. Так, його брат Євген, народився в 1984 році, перейшов на бік бойовиків ДНР. Родич нинішнього губернатора Донецької області працює оперативником в Міністерстві державної безпеки так званої ДНР.

Євген Олександрович має дружину Аллу, яка значиться співробітницею управління праці та соціального захисту населення міської ради Ужгорода.

Подружжя Павленко мають двох дітей: дочку Агнію і сина Олександра.

Освіта

Павел Кириленко
Павел Кириленко

Павло Кириленко, фото якого після призначення губернатором Донецької області, гуглили мільйони чоловік, є професійним юристом.

У 2008 році майбутній військовий прокурор і стає випускником Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого в Харкові. Є володарем диплома за фахом Правознавство.

Кар'єра і бізнес

Павел Кириленко
Павел Кириленко

Кириленко розпочав трудовий шлях відразу ж після закінчення ВНЗ - в 2008 році. Він отримує посаду помічника прокурора. За короткий термін Павло Александроч стає заступником прокурора. прокурором, а потім - начальником слідчого управління прокуратури в Донецькій області.

Крім рідного регіону Кириленко також встиг проявити себе на роботі в прокуратурі Автономної Республіки Крим, а також в Генеральній прокуратурі України.

Нова глава в житті і кар'єрі Павла Кириленка настає після 2014 року. Так, працівник правоохоронних органів зберігає вірність України і терпить розрив зі старшим братом Євген і сім'єю, яка відмовилася покидати окупували Макіївку.

Перший великий успіх на службі приходить до Кириленко лише в 2017 році. Тоді він за наказом генерального прокурора України отримує посаду військового прокурора при Ужгородському гарнізоні Західного регіону.

Мільйони людей по всій Україні дізнаються про Кириленко 5 липня 2019 року. Уродженець Макіївки отримав від новообраного президента Зеленського призначення в якості глави Донецької обласної державно-військової адміністрації.

Незважаючи на свій молодий вік, Кириленко має регалії. Раніше йому було присвоєно звання підполковника юстиції.

Після призначення Кириленко губернатором журналіста розкопали дані його податкової декларації. Так, Павло Александовіч в 2018 році заробив на посаді військового прокурора понад 450 тисяч гривень.

Також нинішній чиновник має особисту квартиру, земельну ділянку та гараж в окупованій сеператистами Горлівці.

В Ужгороді Кириленко орендував квартиру площею 89 квадратних метрів, а також мав службовий / квартиру у Львові.

Крім того, у губернатора є заощадження в 400 тисяч гривень і авто марки БМВ, за яке він раніше віддав понад 350 тисяч гривень.

Дружина Павла Олександровича на момент публікації даних декларації не працювала, а отримувала лише соціальну допомогу на суму в 30 тисяч гривень на рік.

Компромат і чутки

Павло Кириленко, компромат на якого багато кому цікавий, не є скандальною фігурою.

Відомий в якості жертви сімейної драми, спровокованої війною на Донбасі. Його старший брат Євген раніше був українським силовиком і працював відразу ж декількох силових структурах.

Євген зрадив українську державу навесні - влітку 2014 року і перейшов на бік російських окуппантов і проросійських бойовиків. На даний момент він працює на так звану Донецьку народну республіку. Є оперативником в Міністерстві державної безпеки.

У базі сайту Миротворець зазначено, що найближчий родич донецького губернатора є бойовиком НВФ Оплот і представником 5-й омсбр ДНР.

Факт спорідненості між бойовиком і главою області викликав великий резонанс. Частина користувачів Мережі з розумінням поставилася до ситуації і зазначила, що в такому ж становищі перебувають сотні тисяч українців.

Інші ж залишали гнівні коментарі, заявляючи, що подібна ситуація є неприпустимою. Багато хто впевнений, що Кириленко не зможе мати сильну переговорну позицію з терористами, оскільки ті можуть шантажувати його тим, що пріченяет шкоду батькам і брату.

Критикували Кириленко і в зв'язку з заявою президента Зеленського про те, що його брат Євген є таким же громадянином України, як інші.

Його позицію не оцінили прихильники позбавлення громадянства бойовиків, сепаратистів і колаборантів, які відзначили, що порівнювати зрадників і вбивць зі звичайними українцями є неприйнятним.

Відзначимо, що Зеленський натякнув, що Павло Олександрович спілкується з братом, але не зачіпає політичні питання. Факт підтримки контактів між нинішнім губернатором Донецької області і представником ДНР насторожив широкі верстви громадськості.

В епіцентр скандалу Кириленко, Донецьк для якого був майже рідним містом, потрапив в липні 2019 року. Тоді з'ясувалося, що в ході неузгодженого з командуванням Операції Об'єднаних Сил візиту в сіру зону, стався обстріл, при якому загинув один боєць.

ЗМІ повідомили, що молодий губернатор зробив свідомо неузгоджену з військовими і небезпечну поїздку в складі конвою військових. З'ясувалося, що чиновник піддав небезпеці не тільки себе, але і професійних військових. Халатність Кириленка привела до загибелі одного военноно.

Відразу ж публікації інформації про обстріл кортежу нового губернатора Донецької області в зоні дії ООН українські військові заявили, що не причетні до загибелі бійця, так як чиновник діяв самовільно.

Кириленко підтвердив дану інформацію і зазначив, що не знав, з ким можна було узгодити візит і діяв за своїм планом.

Даний інцидент викликав величезний резонанс. Губернатор, прокуратура для якого була основним місцем роботи, на думку громадськості був повинен не тільки покинути пост, але і бути підданий кримінальному переслідуванню.

Користувачі Мережі не приховували обурення тим фактом, що новий глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації виявив недбалість, безвідповідальність і непрофесіоналізм. Чиновник, який керує найгарячішою областю країни, не знав правил роботи, порядку взаємодії з армією і та процедуру огранізації візитів на непідконтрольну територію.

Джерела серед військових повідомили, що командування було в люті від вчинку Кириленко. Так. він самовільно вирушив на огляд ввірених йому в управління територій, що не запитавши дозволу на це. У штабі ООС не проаналізовані ситуацію і не змогли уникнути трагедії. В результаті недбалості Кириленко загинув один боєць, ще один поранений і завдано матеріальних збитків, оскільки вся колона з авто і техніки була серйозно обстріляна.

Фотографії

Павел Кириленко
Павел Кириленко

Павел Кириленко
Павел Кириленко

Павел Кириленко
Павел Кириленко

Відео


Посилання

Фейсбук