Сергій Шахов - український політик, громадський діяч, який намагається поліпшити життя звичайних українців будь-яким способом. Читайте його повне досьє і дізнайтеся, чому ми так говоримо.

Біографія

Народився 7 травня 1975 року.

Сім'я

Дитинство і юність пройшли в смт Саяк (Казахстан).

Через рік після його народження родина переїхала в Україну. 10 років проживали в Брянці Луганської області. Потім постійним місцем проживання стало Стаханов (нині - Кадиївка).

Батьки: батько - Володимир Миколайович, мати - Валентина Миколаївна.

Сім'я: одружений. Подружжя виховує п'ятьох дітей. Відомо, що діти: три сини і дві дочки. Найстарший - Микита, середній - Сергій, одну з дочок звуть Іванка.

Микита, як і батько, займається суспільно-політичною діяльністю на Луганщині.

Сергій Шахов
Сергій Шахов

У соцмережах дуже багато фотографій, що стосуються благодійності Сергія Володимировича. Є кілька фото і сімейного відпочинку з дітьми. Що говорить про те, що він сімейна людина.

Захоплення: риболовля, футбол, більярд. Він - президент Федерації більярдного спорту України. Відвідує клуб «Лідер», де бере участь в невеликих турнірах. І намагається розвивати цей спорт в Україні. Долучає середнього сина (Сергій Сергійович Шахов) до свого улюбленого хобі. Любить готувати.

Освіта

У п'ятнадцять років, відразу після закінчення школи, пішов вчитися в брянське ПТУ №21. Освоїв спеціальність «кухар-кондитер».

У двадцять дев'ять років закінчив університет економіки і права «Крок». Отримав диплом юриста.

Через рік - магістр права по «правознавства».

Сергій Шахов
Сергій Шахов

У тридцять шість років захистив диплом магістра в харківській Національній юракадемії України ім. Ярослава Мудрого. Захистив кандидатську. У Богословському університеті ім. Архистратига Михаїла отримав кваліфікацію бакалавра богослов'я.

Ще через рік - диплом магістра держуправління. Закінчив харківський регіональний інститут держуправління при Президентові України.

Кар'єра і бізнес

Його офіційна біографія показує такі дані: у вісімнадцять років починає свою трудову діяльність. Працює на ТОВ «Марічка». Посада - торговий представник.

Через три роки просувається по кар'єрних сходах. І стає замдиректором з продажу в компанії «Руслан».

Сергій Шахов дуже активно займається громадською діяльністю і не забуває допомагати тим, хто цього потребує. Наприклад, він заснував Стахановську міську громадську організацію «Добродій», яка надає благодійну допомогу інтернатам, середнім загальноосвітнім школам і гімназіям, дошкільним навчальним закладам, лікарням, спортивним товариствам.

Сергій Шахов
Сергій Шахов

А в 2006-му році Сергія Шахова нагородили медаллю Митрополита Київського за високі досягнення і заслуги перед українським народом і українською православною церквою, а також орденом «За патріотизм», присвяченим 2000-річчю християнства і орденом «Успіння Пресвятої Богородиці» - за активну духовну позицію і благодійність.

А всього лише через два роки, в 2008-му він був удостоєний звання «Молода людина Луганщини» в номінації «Молодий меценат року», а в 2009 році став «Людиною року» міста Стаханов.

І це тільки початок, в 2011-му році він отримує ще одну нагороду - за високий професіоналізм. Отримав він її від Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд культури».

Так, був і не дуже хороший період кар'єри Сергія Шахова, коли на нього і багатьох соратників політика завели кримінальні справи. Ось тільки зроблено це було за указом Януковича. Але зовсім скоро почався Євромайдан і екс-президенту довелося бігти з країни, щоб не потрапити до в'язниці.
Сам же Сергій Шахов активно підтримував людей на Майдані, починаючи з першого дня, коли розігнали студентів.

Сергій Шахов
Сергій Шахов

Крім цього він був ініціатором 15-і круглих столів, де зустрічалися політики. Всі вони були на тему «Як об'єднати Україну».

На даний момент Сергій Шахов активно підтримує українських бійців. Він купив за свої гроші не один комплект амуніції. Можна з упевненістю сказати, що політик-меценат врятував далеко не одне життя.

А крім цього він допомагає знайти житло всім переселенцям, які втратили домівки через шийний з Росією.

2006 - депутат Луганської облради п'ятого скликання.

2007 - заступник директора ТОВ «Юридична фірма РИМ».

2010 - член виконавчого комітету міськради Стаханова.

У наступному році - глава ТОВ «Луганська промислова група».

Сергій Володимирович є засновником громадських благодійних організацій. За декларацією - їх три. Серед них - дитячий благодійний фонд, який допомагає дошкільним навчальним закладам, школам-інтернатам, загальноосвітнім школам, гімназіям. Інша спрямованість - допомога лікарням, різним спортивним товариствам.

Результати виборів свідчили про те, що партія «Наш край» (до 2011 року - «Блокова партія»), членом якої він є, набирала все більшу кількість голосів.

2012 - проведення виборчої компанії.

Під час Євромайдану Шахов активно підтримує його. І навіть направляє особисті кошти на підтримку мітингувальників у центрі Києва. І намагається підтримувати їх навіть після «Майдану».

З 25.10.2015 - депутат Сєверодонецької міськради від партії «Наш край».

Сергій Шахов
Сергій Шахов

17.07.2016 - проміжні вибори Верховної Ради України, обраний народним депутатом.

7.02.2017 р вступив до депутатської групи «Воля народу».

Компромат і чутки

У 2015 році декларував квартиру (майже сто сім квадратів), Кадіївка, Луганська область. Ще дві, столичних (на сто шістдесят сім квадратів і сто двадцять одна), належать синові Микиті.

Апартаменти більшої площі куплені в 2012 році. Вказана вартість нерухомості - трохи більше мільйона гривень. Чотирикімнатна квартира знаходиться в самому центрі міста Київ.

Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю ще тоді склав майже мільйон - дев'ятсот вісімдесят п'ять тис. Сімсот десять грн.

Зарплата депутата в 2017 - майже двісті п'ятдесят тис. Грн.

Декларує три благодійних організації та одне громадське об'єднання.

Чи не вказує розмір грошових коштів готівкою і на банківському рахунку.

Олігархом офіційно не є, проте, в 2015 задекларував майже мільйон. З іншого боку, він витрачає величезну кількість грошей на благодійність.

Тільки в 2015 відзначав, що є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Луганська промислова група».

Він звинувачує міністра енергетики в тому, що Україна повинна купувати вугілля за кордоном. І говорить про те, що той абсолютно не розбирається в цій галузі. А просто знищує її.

Піклуючись про розвиток вугільної промисловості, захищає інтереси шахтарів. Намагається вирішити проблему виплати їм зарплат. Каже про кричущі випадки розкрадання корисних копалин на Луганщині, які влада на чолі з Порошенком, за його словами, не чує.

Стверджує, що тут запаси вугілля - близько ста мільйонів тонн. Співголова «Нашого краю» стверджує, що вугільна корупція процвітає. І надалі він буде захищати інтереси шахтарів. Народний обранець обіцяє сприяти розвитку української вугільної промисловості.

Крім цього Сергій Шахов назвав винних у підривав на українських полігонах. І це ніяк не диверсанти. Адже наші політики не зробили жодних висновків після Балаклеї.

Також Сергій Шахов закликає повністю перезавантажити наш уряд і позбутися від монополії на ринку.

Фотографії

Сергій Шахов
Сергій Шахов

народний депутат України, член партії "Наш Край"
Сергій Шахов

Сергій Шахов
Сергій Шахов

Відео

Дивіться інтерв'ю Сергія Шахова, в якому він розповідав як ставиться до деяким політикам і висловився з приводу того, як можна і потрібно виправити ситуацію в Україні.

Посилання

Офіційна сторінка в соцмережі Фейсбук.

Офіційний сайт Сергія Шахова.