Біографія

Глеб Лирник: источник: Слово и дело

Гліб Андрійович Лірник народився 23 вересня 1987 року.

Знак зодіаку Діва

Народився в рік Вогненного Кролика

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православний

Прихильник здорового способу життя. Захоплюється боксом і футболом

Чим саме займається батько молодого київського депутата? Які образливі прізвиська він має? Як саме він скандально прославився в Інтернеті? - Відповіді на ці та багато інших питань, ви знайдете в цій статті.

Сім'я

Глеб Лирник: Источник: Одноклассники

Про особисте та сімейне життя одного з наймолодших і привабливих українських полііков мало що відомо. Депутат родом з дуже забезпеченої сім'ї і відповідає кліше київського мажора.

Сім'я Лірників належить до класу українських мільйонерів. Отець Андрій Лірник є відомим забудовником, який в попередні роки також вигравав великі фармацевтичні тендери. Відзначимо, що сім'я Лірників є ​​членами оточення і бізнес-партнерами відомого бізнесмена і політика Льва Парцхаладзе.

Андрій Лірник, син якого прославився як депутат, також пробував свої сили в політиці. Так, в 2007 році Лірник-старший намагався потрапити до Верховної Ради в якості депутата від партії Європейська столиця. Відзначимо, що свого часу відомий бізнесмен також є почесним консулом республіки Мальдіви на території України.

Відома інформація і про інше члені сім'ї Лірника - матері. Батько Гліба Андрійовича має екзотичне ім'я Карашаш Шейко і раніше була відома як столична підприємниця, яка здавала і керувала багатьма об'єктами київської нерухомості.

Відомо, що Гліб Андрійович Лірник перебуває у шлюбі. Його дружиною є Валентина Павлюк.

Освіта

Глеб Лирник: Источник: Честно

Гліб Лірник є випускником київської школи №48. Політик має вищу освіту. Свого часу він закінчив престижний київський Інститут міжнародних відносин при столичному Національному університеті імені Тараса Григоровича Шевченка. Є інформація, що він проходив стажування в британському місті Ньюкасл.

Кар'єра і бізнес

Глеб Лирник: Источник: Честно

Про кар'єру одного з українських політиків молодого покоління відомо не так вже й багато. У мережі є інформація про те, що в період з 2011 по 2013 року Гліб Лірник займав одну з посад в департаменті почесного консульства Мальдів. Син колишнього консула займав у відомстві пост директора.

Крім того, син багатих батьків сам нібито активно займався бізнесом і займав пост комерційного директора у фармацевтичній компанії під назвою Мед Трейд.

Також в досьє політика є згадки про проекти в сферах підтримки малого, а також середнього бізнесу. У ЗМІ є згадки, що Гліб Лірник є керуючим в розкішному розважальному центрі під назвою Динамо Люкс. Однак до 2019 року Лірник по незазначеної причини був безробітним.

Є в досьє Лірника згадка про волонтерську діяльність. У 2014 році він став засновником волонтерської організації під назвою Надійний тил, яка надавала матеріальну допомогу українським бійцям.

Ім'я Гліба Андрійовича Лірника також числиться в списках засновників благодійних фондів Таланти України та Підтримка соціальних реформ.

У 2014 році Лірник-молодший підключається до команди п'ятого президента Порошенко і очолює його передвиборчий штаб на дев'яносто п'ятому окрузі Київської області. Від політичної сили тодішнього президента Гліб Андрійович також балотується до обласної ради. В облраді Лірник займається питаннями будівництва, а також транспорту, архітектури та зв'язку. У його веденні також знаходяться проблеми розвитку інфраструктури і забезпечення паливом і енергією.

Крім роботи в Київській обласній раді, Гліб Андрійович двічі намагався стати народним депутатом, проте обидва раз зазнав поразки. Зокрема, в 2014 році він програв вибори по одному з мажоритарних округів представнику Народного фронту Віктору Романюку. У 2019 він зазнав нищівної поразки від представника партії Слуга народу.

Гліб Лірник не приховує інформації про власні доходи і в 2019 році представив електронну декларацію про доходи за минулий рік. Син мільйонера є власником дванадцяти квартир в Києві, а також п'яти земельних ділянок на території області. У нього також є заміський будинок.

З невстановленої причини у вихідця з успішною сім'ї немає власного автомобіля, однак його дружина має машину марки Мерседес. Згідно з даними декларації, Лірник з дружиною живе за рахунок грошей, отриманих від здачі нерухомості в оренду. Зокрема, він заробив за 2018 рік майже 800 тисяч гривень. Також у нього є готівка в розмірі 30 тисяч доларів і 100 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Глеб Лирник: Источник: Моя Киевщина

Гліб Андрійович Лірник має неоднозначну репутацію в пресі.

Окремі ЗМІ не соромляться його називати київським мажором і любителем Феррарі. Його називають власником розкішного київського клубу ДеЛюкс і закидають йому ведення екстравагантного способу життя за рахунок грошей, нібито незаконно отриманими батьком, який розбагатів на проведенні підставних фармацевтичних тендерів за часів правління Віктора Януковича.

Крім того, батька і сина Лірник називають смотрящим від одіозного столичного магната Льва Парцхаладзе.

Окремі видання пишуть, що під час своєї передвиборної компанії 2014 року Гліб Лірник публічно вихвалявся будівництвом Троїцького православного храму і фінансуванням турів паломників в Києво-Печерську лавру та інші місця паломництва православних християн.

У пресі з'являлася інформація, що фінансування турів для паломників було формою підкупу виборців, до яких не могли причепитися навіть спецслужби.

Гліб Лірник вважається другом і соратником одіозної Тетяни Засухи, яку відкрито називають учасницею банди Януковича, яка замішана в реалізації багатьох схем з відмивання грошей, приховування доходів і фальсифікації виборів.

Журналісти писали про нечесні методи боротьби Лірника проти опонентів і прямо вказували на придбання і злив компромату на політичних опонентів, підкуп виборців, реєстрацію двійників конкурентів по виборним списками, підкуп суддів і багато іншого.

Окремої згадки заслуговує новини про його помічницю Наталію Баласинович, яка свого часу матюкалася на поліцейських і загрожувала правоохоронцям, за що була виключена з політичної сили Петра Порошенка.

Крім того, Гліб Лірник вважається одним з найбільш злісних прогульників Київоблради, який рідко з'являється на роботі.

Фотографії

Глеб Лирник: Источник: Обухив.инфо

Глеб Лирник: Источник: КиевВласть

Глеб Лирник: Источник: Антикорр

Відео

Посилання

Посилання на сторінку Лірника в соціальній мережі Фейсбук.