Біографія

Олександр Іванович Леляк народився в Житомирській області, 2 квітня 1965 р. Знак зодіаку - Овен.

Пройшов шлях від вчителя сільської школи до депутата Київської обласної ради. Помічений в декількох скандальних історіях.

Сім'я

Дружина Олександра Івановича - Людмила є депутатом Іванівської районної ради, а також працює в двох центрах зайнятості. Подружжя виховало сина Ярослава.

Освіта

Вищу освіту майбутній політик отримував в Київському педагогічному інституті. Там він навчався на вчителя історії та суспільствознавця. Диплом держуправлінці Леляк отримав вже в 2004 році після закінчення Національної академії державного управління.

Кар'єра і бізнес

Закінчивши педагогічний інститут Олександр Леляк протягом декількох років працював учителем у сільській школі в Черкаській області. Далі більше шести років пропрацював директором школи в одній зі шкіл в Київській області. Після цього Леляк зайняв високу посаду в Іванівській районній адміністрації, - він протягом семи років був заступником голови цієї адміністрації. Також протягом року Олександр Іванович очолював районну сільраду. В період часу з 2006 по 2010 двічі ставав народним обранцем - входив в депутатський корпус Іванівської районної ради. Деякий період часу був виконуючим обов'язки голови райдержадміністрації.

З 2014 року став керувати комплексом ТОВ «Украгроенерго». У період сьомого і восьмого скликання Верховної Ради Олександр Леляк був помічником народного депутата Ярослава Москаленко, який був вхожим до регіоналів. Відомо, що в період восьмого скликання Леляк був помічником на громадських засадах, а ось в якому статусі він перебував в період сьомого скликання ґрунтовно не відомо.

У 2015 році Леляк і сам увійшов до складу Київради, балотувався від Поліського району. Увійшовши в депутатський корпус, представляв фракцію «Наш край». Входив до комісії з питань управління комунальною власністю приватизації та житлово-комунального господарства, але потім перейшов до комісії з питань агропромислового комплексу.

Компромат і чутки

Відкриті джерела повідомляють, що за свою депутатську та в цілому політичну діяльність Олександр Леляк спромігся звання стовідсоткова людина регіонала Ярослава Москаленко.

Це звання причепилося не безпідставно, так як Олександр Леляк двічі був його помічником, відкриті джерела повідомляють, що це здійснювалося на громадських засадах. До того, ж коли Леляки очолював Іванівську райдержадміністрацію, а також був депутатом райради, то він представляв інтереси Партії регіонів.

Позаполітична діяльність Олександра Івановича також залишає ряд питань. Леляк керує компанією «Украгроенерго», яка, є філією компанії «Укртепло», яка має сумнівну репутацію у минулих співробітників компанії.

Відкриті джерела говорять про те, що люди, які працювали в вищевказаній компанії скаржилися на постійні затримки заробітної плати. Проекти, які представляла компанія здавалися несвоєчасно, значно відхиляючись від запланованої інструкції. Колишні співробітники компанії, стверджували, що організація «Укртепло» отримувала і цілком ймовірно, що отримує гроші з Росії. Такий хід веде до того, що російські бізнесмени просто впливають на енергетичний ринок України. Наша країна не так давно припинила покупку російського газу, так почалося вплив на інший важливий енергетичний ресурс.

Компанія Олександра Івановича «Украгроенерго» має основний КВЕД вирощування сільськогосподарських культур тільки один раз брала участь в державних закупівлях. Ще в 2016 році компанія депутата без конкурсу продала Департаменту патрульної поліції сіна на 80 тис.грн.

У декларації за минулий рік, Леляк вказав інформацію про те, що він разом зі своєю дружиною володіють земельними ділянками в Київській, а також Закарпатської області. Таких ділянок у сімейного подружжя 14. При цьому є дві квартири, одна з яких в с. Бишів, а друга квартира знаходиться в районі Київщини. Так як в декларації зазначається інформація не тільки політичного діяча, але і його дружини і членів сім'ї, то відомо, що дружина в своїй розпорядженні має три нежитлових приміщення, які знаходяться в Київській області, також є три житлових будинки, один з яких ще не повністю добудований. На різних територіях у дружини Людмили є ще літній будиночок, а також господарське приміщення.

За кількістю приміщень вражаюче таке придане. Але і це ще не все. У сім'ї є три легкових автомобіля. Перший 1992 р випуску, другий 2004 року і третій автомобіль 2012 року випуску. На третьому автомобілі Фольксваген Пасат Олександр Іванович їздить за дорученням. У розпорядженні Леляки є ще трактор і вантажний автомобіль. Серед іншого заробітку Олександр Леляк має частки в п'яти організаціях все з яких займаються вирощуванням зернових культур. За минулий рік дохід підприємця з урахуванням всіх зайнятих склав два мільйони гривень. Дохід його дружини Людмили за минулий рік склав 237,5 тис. грн. Разом з цим на банківських рахунках у Олександра Івановича є 66,7 тис. грн. У декларації згадується сума в розмірі 7,5 тис. доларів, які Леляк вніс в страхову компанію. Готівкові кошти в декларації не вказані.

Фото

Олександр Леляк, politeka

Відео

Посилання

Посилань на профілі в соціальних мережах не знайденно