Біографія

Виталий Карлюк: источник: Гордон

Віталій Іванович Карлюк народився 11 березня 1973 року.

Знак зодіаку Риби

Народився в рік водячи бика

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

З яким скандальним політиком пов'язують одіозного київського депутата? Чому він приховує СВОК минуле і яке психічне захворювання йому приписують? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Виталий Карлюк: источник: Антикор

Згідно з офіційними джерелами, Карлюк був двічі одружений. Досьє депутата говорить про те, що в даний момент він складається вже в другому шлюбі. Обраницею політика є Юлія Сеник, яка довгий час залишається обличчям одного з національних каналів країни. Дружина депутата вже двічі працювала в стінах Верховної Ради. Так, в ході діяльності сьомого і восьмого скликання парламенту Юлія Сеник була однією з помічник одіозного депутата Олександра Онищенка.

Біографія Карлюка говорить, що у нього є троє дітей. Від першого шлюбу у нього залишилися сини по імені Віталій і Сергій. Від другої обраниці у нього народилася дочка Аріна, яка є громадянкою Сполучених Штатів.

Освіта

Виталий Карлю: Источник: Ютуб

Віталій Іванович не розкриває інформації про свою освіту. Сам політик заявляє про те, що свого часу отримав диплом університету, але не розкриває назву ВНЗ та свою спеціалізацію.

Відзначимо, що багато джерел відзначають, що політик не має вищої освіти. Більш того, є дані, що Карлюк не закінчив навіть середньої школи.

Кар'єра і бізнес

Виталий Карлюк: источник: Гардон.юа

Про трудовий шлях Карлюка в мережі можна знайти не так вже й багато інформації. Згідно з даними джерел, на протязі багатьох десятиліть Віталій Карлюк займався підприємництвом. Його ім'я зустрічається в списку засновників компанії Релін-Агро, яка займалася розведенням свиней різних порід. Також він є власником структури Оксамит-сервіс, співробітники якого займалися виловом тварин і наданням супутніх послуг.

Також він займався справами компанії Вісках і здавав в оренду рухоме і нерухоме майно.

У його офіційній біографії є ​​дані про благодійну діяльність. Карлюк є засновником благодійного фонду Рідний край - Кагарлик. Також Віталій Віталійович був лідером Кагарлицького осередку партії Солідарність, обличчям якої був п'ятий президент Порошенко.

Різкий зліт в кар'єрі Карлюка стався в 2015 році. Тоді він став одним з представників партії Петра Олексійовича в Київській обласній раді. Аж до 2019 року Віталій Іванович представляє партію Солідарність. У законодавчому органі він займається проблемами соціально-економічного розвитку, промисловості, торгівлі та іншими. Окрему увагу про приділяв забезпеченню зовнішньоекономічних зв'язків, проблемам фінансового забезпечення галузі та інновацій.

Віталій Карлюк не приховує інформації про власні доходи. Станом до весни 2019 року Карлюк заявляв про те, що володіє чотирма ділянками землі на території Київської області. Також у нього є квартира в Києві і заміський будинок під столицею.

Є активи і у його дружини Юлії, яка є власником земельних ділянок під Києвом, квартири в столиці і будинку в селі Івановичі.

Згідно з офіційними даними, подружжя Карлюки не мають власних авто. Однак, Віталій Іванович отримав довіреність на розкішне авто марки Рендж-Ровер. Авто такої ж марки в безкоштовне користування по незазначеної причини передали і його дружині.

Віталій Іванович стверджує, що за весь 2018 року запрацював не більше 32 тисяч гривень. Його дружина Юлія отримала понад півмільйона в якості ведучої на каналі, а також помічниці народного депутата. Крім того, депутат має понад 700 тисяч гривень і 200 тисяч доларів як готівкові кошти.

Компромат і чутки

Виталий Карлюк: источник: Сегодня

Віталій Карлюк є досить скандальним персонажем київської політики. Має репутацію бандита і рейдера. Деякі ЗМІ відкрито писали про його приналежність до злочинних угрупувань. Його називали рекітіром, шахраєм і вимагателем. Саме його називають винним у захопленні великого аграрного підприємства під назвою Донателла.

Окремі джерела заявляють, що Карлюк вкрав урожай аграріїв, продав його, особисто отримав прибуток, а власникам і правоохоронцям заявив про те, що продукція була вкрадена невідомими.

Його також підозрюють в крадіжці сільськогосподарської техніки иу відомого підприємця Віталія Бортника, від помсти якого його врятував лише його впливовий патрон Олександр Онищенко.

Також Карлюку закидають участь у створенні мережі шахрайських фірм, які займалися відмиванням грошей одіозного депутата. До числа подібних структур відносили компанії Агротекс і Агротекс-Хім. Для того, щоб піти від правоохоронців Карлюк нібито використовував свої зв'язки з Миколою Азаровим - сином прем'єра часів Януковича і підключав сумнозвісного податківця-конвертаторів Олега Низенко.

Ім'я Карлюка також фігурує в скандальних матеріалах справ щодо продажу обладнання та запчастин до них за завищеними цінами підприємствам Енергоатом і Південно-Українська АЕС.

Деякі джерела заявляють, що у Віталія Івановича є довідка про серйозний психічний розлад, що позбавляє його від відповідальності у разі виникнення проблем з законом.

У 2017 року Карлюк скандально прославився побиттям депутата від партії Батьківщина Владислава Хахуліна, на якого він напав прямо в залі засідань Київоблради. Противнику Віталій Іванович зламав щелепу і пошкодив головний мозок.

Пізніше ЗМІ з'ясували, що конфлікт між політиками виникла через голосування за регламентом, а сам Карлюк не навмисно застосував силу, апіддався емоціям, які раптово нахлинули.

У 2018 вже сам депутат став жертвою насильства. Так, після однієї з зустрічей з виборцями в Київській області на Карлюка напав чоловік, який вдарив його по голові і погрожував вибухом, використовуючи муляж гранати.

Останнім гучним скандалом в кар'єрі Віталія Івановича є звинувачення в рейдерському захопленні аграрної фірми Русава-К. Є дані, що депутат підробив результати засідання засновників фірми і незаконно змінили склад власників підприємства.

Фотографії

Виталий Карлюк: Источник: резонанс

Виталий Карлюк: источник: КП.юа

Виталий Карлкюк: Источник: kyiv-oblast.solydarnist.org/

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депатута в соціальній мережі Фейсбук.