Біографія

Алла Євгенівна Бобейко народилася 29 травня 1951 року в місті Харкові, є громадянкою України.

Сім’я

Бобейка Алла сімейна людина, у неї є чоловік і двоє дорослих доньок. Чоловік - Валерій Чередниченко, він є заступником генерального директора в ТОВ "Фармацевтична компанія" Здоров'я ".

Освіта

Бобейко Алла Євгенівна має вищу освіту, в 1974 році вона успішно закінчує Харківський медичний інститут з відзнакою.

Кар'єра і бізнес

Після завершення інтернатури Алла Євгенівна влаштувалася працювати в міську лікарню No17 в місті Харків, де займає посаду - головний лікар - невропатолог. На цій посаді Алла Євгенівна працює до 1986 року, а після її призначають на посаду завідуючої Комінтернівським районним відділом охорони здоров'я так само в рідному місті Харків.

В процесі роботи Аллу Євгенівну наздогнав ряд послідовних змін в системі управління, в зв'язку з чим їй довелося попрацювати: головним лікарем центральної районної лікарні Комінтернівського району, головним лікарем-директором територіально-медичного об'єднання Комінтернівського району.

Починаючи з 1995 року Бобейко Алла Євгенівна і донині є головним лікарем міської клінічної лікарні No13 в Харкові. Так само Алла Євгенівна має вищу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров'я.

Деякий час назад Аллі Євгенівні було присвоєно звання Заслуженого лікаря України, вона була нагороджена орденом Княгині Ольги 3 ступеня, і ще зазначена почесною нагородою Союзу Чорнобиль України "За гуманізм".

Алла Євгенівна Бобейко
Бобейко Алла Євгенівна, city.kharkov
Бобейко Алла Євгенівна

Тривалий час Алла Євгенівна бере участь в розробці міських медико-соціальних програм, які займаються вирішенням питань забезпечення харків'ян дорогими медичними препаратами за життєвими показаннями. Крім цього вона працює над проектами соціального партнерства міської влади з громадськими та волонтерськими організаціями, а ще над підготовкою пропозицій щодо вдосконалення чинної законодавчої бази в сфері охорони здоров'я.

Після тривалої роботи в сфері медицини Алла Євгенівна вирішує спробувати себе в політиці. Таким чином її обирають депутатом Харківської міської ради II, III і IV скликань, крім цього ще вона була тричі обрано головою постійної комісії з охорони здоров'я і соціального захисту населення Харківської міської ради.

У 2006 році Бобейко Алла Євгенівна вступає до Партії Регіонів, ця політична фракція була обрана її не спроста, так як в період виборів в 2010 році вона є довіреною особою кандидата в Президенти Віктора Федоровича Януковича.

У 2015 році Бобейко Аллу обираю депутатом Харківської міської ради 7 скликання. Тут вона займає посаду голови постійної комісії Харьківрада, які займаються питаннями соціального захисту та охорони здоров'я.

Бобейко Алла Євгенівна стає членом депутатської фракції Харківської міської ради 7 скликання «Опозиційний блок« Довіряй справах ».

Компромат і чутки

Буквально в 2019 році стало відомо, що КНП «Міська клінічна лікарня No13» не беручи участі ні в яких тендерах яким - то чином укладає кілька угод з приватною фірмою «Ретос» на розробку кошторису і проведення ремонту. Загальна сума цих договорів склала 493 000 гривен.

Крім цього літа 2019 року цією лікарнею вже було укладено два подібних договору з фірмою «Ретос», але через деякий час вже в жовтні договори були розірвані і укладені нові.

За період двох років з 2017 по 2019 року, між клінічною лікарнею No13 і приватною фірмою «Ретос» було укладено понад три десятки договорів на загальну суму в 3400000 гривень. Як стало відомо пізніше всі ці закупівлі були здійснені за неконкурентною процедурою, без проведення аукціонів. Фірма «Ретос» отримувала замовлення і підряди тільки від медичної установи, очолює яку чинний депутат міськради Алла Бобейко. Власником і керівником приватної фірми "Ретос" є Олександр Володимирович кулях. Крім цього він обіймає посаду помічника депутата Алли Бобейко в Харківській міській раді.

Ще в списку придбань тринадцятої лікарні - автомобіль Suzuki SX4, вартість якого становить півмільйона гривень.

Незважаючи на тривалий час роботи в медицині і політиці, Алла Євгенівна Бобейко не поспішала подавати будь-які відомості щодо прибутку її та її чоловіка, перша декларація про доходи була її подана за 2018 рік.

Бобейко Аллою Євгенівною була подана електронна декларація про доходи в березні 2019 роки за минулий рік. У ній повідомляється, що депутат Харківської міської ради володіє квартирою, площа якої 81,1 квадратний метр. Крім цього власністю Алли Бобейко є земельна ділянка площею 586 квадратних метрів, і нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі, його площа вказана - 150,6 квадратних метрів. Абсолютно вся наявна у головлікаря нерухомість знаходиться в місті Харків.

Чоловік Алли Євгенівни володіє земельною ділянкою, площа якого 15706 квадратних метрів, розташований він в селищі Борівське на Харківщині. Крім цього в числі власності Валерія Чередниченко є і автомобіль Nissan Qashqai Se 2013 року випуску, вартість якого становить 207000 гривень.

Так само у своїй декларації Алла Бобейко вказала, що на посаді головлікаря за 2018 рік нею було зароблено

196000 гривень. Так само нею було отримано 52500 гривень в якості пенсії, ще сім'я має дохід з майна, яке здає в оренду 36000 гривень.

Чоловік Алли Євгенівни за минулий рік отримав заробітну плату в сумі 350 000 гривень, працюючи у фармацевтичній компанії "Здоров'я", його сума пенсії склала 104000 гривень.

Так само серед особистих коштів депутата міськради Харкова є сім тисяч доларів, які зберігаються в банківському сейфовому ящику. У чоловіка з готівкових коштів є 20000 доларів. Крім цього ще сімдесят тисяч гривень було задекларованої Аллою Бобейко в числі особистих коштів, які зберігаються у неї готівкою.

Фотографії

Депутат міської ради Харкова
Депутата міськради Харкова, my.ua
Депутатка міськради Харкова

Бобейко Алла депутат міськради Харкова
Депутат міськради Харкова Бобейко Алла, my.ua
Депутатка міськради Харкова Бобейко Алла

Відео

Посилання

Фейсбук