Володимир Бойко – скандально відомий український журналіст і блогер, частий гість прокремлівських телеканалів "112" і "Newsone", а також головний критик будь-якої влади. Його не раз звинувачували в тому, що він готовий давати свої коментарі за гроші, а так само в розміщенні джинси в своїх блогах і фейсбуці. Про кар'єру, компромат і скандали – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Родом Володимир Бойко з Донецька, проте з 2003 року проживає в Києві.

Сім'я

Згідно з інформацією з відкритих джерел, Володимир одружений і виховує дочку.

Освіта

Середню освіту Бойко отримав в рідному місті. Потім вступив на хімічний факультет в місцевий університет.

Кар'єра і бізнес

До 1990-го року працював інженером-хіміком в академічному інституті. Однак незабаром залишив посаду і почав займатися журналістикою.

Незважаючи на журналістську кар'єру, своєю основною професією вважає професію інструктора з парашутно-десантної підготовки. Спортсмен-парашутист, керівник авіаційно-спортивного клубу. Багато років займається організацією заходів з військово-прикладних видів спорту і військово-патріотичного виховання молоді.

На сторінку Володимира Бойка в соціальній мережі Facebook підписано майже 25 тисяч чоловік. Також журналіст володіє власним сайтом "Хроніки Українських Йолопів", на якому він публікує особисті погляди на українську політику.

Компромат і чутки

Теракт

Журналіст Володимир Бойко відомий абсурдними звинуваченнями на адресу Служби безпеки України. Зокрема, він заявляє, що в 2015 році спецслужба організувала теракт під час «Маршу гідності» біля Палацу спорту в Харкові. В результаті трагедії загинули чотири людини, ще 11 отримали поранення. І журналіста, судячи з усього, ніяк не бентежить, що в 2019 році суд Харкова визнав винними в організації вибуху Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцкого і Сергія Башликова, засудивши їх до довічного ув'язнення. А пізніше Росія ініціювала їх передачу представникам так званих республік "ДНР" і "ЛНР" в рамках великого обміну ув'язненими і полоненими.

Конфлікт з Шаріем

Здавалося б, у завсідників прокремлівських каналів повинні збігатися погляди і думки. Однак у Бойко не раз виникав конфлікт з ще одним одіозним журналістом Анатолієм Шаріем. Зокрема, на своїй сторінці в Фейсбуці дружина останнього написала на адресу Бойка наступне: "Ось це українська журналістика – сидіти, як розумово відсталий, красти чужі розслідування, потім звинувачувати в тому, що нам їх злили, а він все знайшов сам – а в підсумку загрожувати настукати і оббрехати. БРАВО! Тефі, в студію!".

Скандальна інформація

У вересні минулого року Бойко заявив, що збирається відвідати нового генерального прокурора Руслана Рябошапку, щоб розповісти "про ряд злочинів" глави СБУ.

"Я маю ілюзію потрапити на прийом з тим, щоб повідомити про ряд злочинів, скоєних лейтенантом Бакановим, який за примхою долі очолює Службу безпеки України", – написав журналіст у Мережі і додав, що "не сумнівається: чесний і непідкупний (як і вся нова влада) Рябошапка негайно і особисто повідомить Баканова про підозру".

Серед злочинів, які Бойко приписує Баканову, "невиплата грошового забезпечення підполковнику СБУ, приховування обставин незаконного затримання (самого Бойка співробітниками СБУ на території Польщі в 2016 році), приховування обставин організації агентами СБУ масових заворушень під Верховною Радою в серпні 2015 року, в результаті чого загинули 4 людини, здійснення ряду злочинів проти правосуддя".

Більш того, Бойко пообіцяв розповісти Генпрокурору, "хто і де ховав зброю, з якої розстрілювали акцію протесту і співробітників правоохоронних органів на Майдані в лютому 2014 року". Журналіст обіцяє навіть "надати докази того, що ці люди були завербовані СБУ і саме в спецслужбі точно знають, хто влаштував бійню на Майдані". За його словами, коли про цих людей доповіли Баканову, він розпорядився цей факт приховати з метою збереження честі мундира. Причому, як зазначає Бойко, спецслідчих у справі Майдану "Горбатюк знає, що на Майдані орудували агенти СБУ і робить все, щоб агентура не фігурували в кримінальних процесах".

В Україні вже змінився генеральний прокурор, а Бойко все ніяк не може розповісти свою "сенсаційну" інформацію. Можливо, тому що нею не володіє?!

Скандал на кордоні

12 серпня 2016 року Володимира Бойка і його бойову подругу, адвоката Тетяну Монтян затримали на україно-польському кордоні. В результаті співробітники прикордонної служби забрали у них закордонні паспорти.

Через деякий час тодішній прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян опублікував відео спілкування Бойко і Монтян з співробітниками прикордонної служби, де адвокат буквально дослівно заявила: "Прийде Росія і вас всіх повісять, а я буду рада".

У підсумку слова адвоката викликали ажіотаж в Мережі. Зокремаі, екс-народний депутат Борислав Береза ​​відреагував наступним чином: "Її загрози співробітникам Державної прикордонної служби України мене зацікавили. У понеділок я з задоволенням відвідаю СБУ і Генпрокуратуру для того, щоб передати своє звернення до цих органів з вимогою дати відповідну оцінку її словам. І не тільки цим словам", – написав він.

Потім політик додав.

"До Монтян я байдужий. Не скажу, що мене це напружує або радує, але це факт. Її вічно немите волосся – це проблема її особистої антисанітарії і тих, хто знаходиться поруч з нею. Її людиноненависництво видає в ній социопата, але це не моя проблема, а швидше за об'єкт для досліджень психіатрів, яким цікаво, що або хто її так травмував в дитинстві. Її піддакування рашістскім говноСМІ – це лише один з моментів її соціопатії і відпрацювання її моделі поведінки. Ну, не любить вона Україну, зате любить себе, гроші і подобається їй плекати мрії, що прийде вона до влади і тоді ... Ці її фантазії – велике поле для дослідження профільних психіатрів".

Крім цього Володимир Бойко, який гордо іменує себе незалежним журналістом, не раз попадався на тому, що був готовий давати будь-які коментарі за певну суму грошей. Тим більше, що у нього є безліч місць, для розміщення та поширення неправдивої інформації про замовлений людині.

Так само, журналіст на гидує і джинсою, яку можна знайти практично в будь-якому його блозі, або ж навіть в фейсбуці.

Наприклад, Володимир Бойко останнім часом все сильніше і сильніше критикує НАБУ і його директора Артема Ситника. Багато з цих матеріалів носять явно замовний характер.

Нещодавний матеріал про Андрія Пальчевського, так само дуже схожий на замовлення, щоб полити брудом журналіста. У ньому Володимир Бойко не вибираючи вираження називає людину "шахраєм" при цьому не надавши жодного доказу.

Фотографії

Володимир Бойко / фото: Фейсбук
Володимир Бойко / фото: Фейсбук
Владимир Бойко / фото: Фейсбук

Владимир Бойко / фото: Фейсбук

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Володимира Бойка в соціальній мережі Фейсбук

Сайт "Хроніки Українських Йолопів"