Володимир Мунтян - одіозний сектант країни. Свій унікальний симбіоз пастор-мільйонер проявляє за допомогою тоталітарного режиму релігійної секти. Він вміло маніпулює людьми, надаючи масову «терапію». При цьому переслідує єдину мету - власне збагачення.

Біографія

Дата народження: 31 cічня 1972 року.

Знак Зодіаку: Водолій. За східним гороскопом: рік Водяного Щура.

Національність: молдаванин.

Вік: 48 років.

Володимир Мунтян неодноразово проводив обряди із вигнанню бісів, зцілення від родових проклять та раку. Ось тільки протестантські церкви України та громадськість вважають самопроголошеного апостола шахраєм. Адже автор цілої низки релігійних книг неодноразово обманював людей.

Однак українська влада чомусь цього вперто не бачать. У поліції заявляють, мовляв, якщо постраждалих немає, то й про злочин не йдеться. Люди віддають своєму наставнику на пожертвування гори купюр, про що повідомляють відкриті джерела. А проповідник їх просто обманює.

Багато людей вбачають у пасторі свою останню надію. Вони йдуть на його сеанси, сподіваючись на зцілення. Однак насправді пастор «від Бога» є звичайним шахраєм, який збагачується за рахунок наївності та довірливості хворих.

Багато пасторів відхрестилися від нього, вважаючи аферистом. І оголосили пройдисвітові негласну війну. Адже на рахунку псевдо-Мойсея - маніпуляції людьми, побудова фінансової піраміди. Люди несуть йому колосальні суми на пожертвування. Тим часом влада й поліція мовчать.

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

То, може, Володимир Мунтян дійсно чарівник, який здатен зцілювати мільйони людей? Однак ні, насправді «слуга Бога» давно вже прикривається Всившнім. І навіть проголосив себе апостолом. При цьому обдурив уже чимвло людей, пообіцявши їм зцілення, яке так і не настало...

Сім'я

Дитинство та юність пройшли у Дніпрі. Тут він народився й виріс. Щоправда, за національністю - молдаванин. Із підліткового віку страждав на наркотичну залежність.

Згодом його засудили за крадіжку й шахрайство. Він відбував 3 роки покарання у спецколонії Кривого Рогу. Там він спілкувався із п'ятдесятниками церкви Християн Віри Євангельської. Коли опинився на волі, став членом у молитовному домі у Дніпрі.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Вікторія Миколаївна. Діти: троє - дві дочки Аріна та Віолетта, син Данило.

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Інстаграм
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Інстаграм

Освіта

Після перебування у місцях не дуже віддалених закінчив біблійний канадсько-український коледж Християн Віри Євангельської при молитовному будинку.

Кар'єра і бізнес

У 1997 р. бере витоки його церковна діяльність. Він був посланий пресвітером церкви Федором Явтуховічем Саганом на місію заснувати церкву у Перещепино. Однак змінив її напрямок у харизматичний бік.

Зважаючи на це, церква християн віри євангельської виключила його зі своїх лав. Згодом відкрив іншу церкву в Новомосковську. Обидва населених пунктах знаходяться у Дніпропетровській області. Заснував духовний центр «Відродження».

2002 р. - через 5 років займає почесне місце старшого пастора у нововідкритій церкві у Дніпрі. У цей же час стає власником заміської нерухомості. Придбав будинки у смт Обухівка та селі Новоолександрівка, що на Дніпропетровщині.

2006 р. - для «Відродження» Володимира Мунтяна настав час тріумфу. Він збирає своїх послідовників, які забивають зали та стадіони до відмови - до 5 тис. осіб.

2011 р. - тріумфально входить у столицю. Відкриває тут філію своєї «церкви». Орендує Палац спорту, де проводить свої богослужіння.

Компромат і чутки

Володимир Мунтян обманює людей практично цілодобово. Адже його центр «Відродження» включає більше трьохсот філій, які знаходяться в Україні, Росії та Білорусі.

Крім того, що він збирає тисячі людей, вміло маніпулюючи ними, у його власності виявився окремий телеканал. Шахрай також веде активну пропаганду у соцмережах. І впливає на людей онлайн. Із огляду на його успішну псевдо-проповідницькудіяльність, духовний бізнес відмінно процвітає.

Відкриті джерела повідомляють про те, як Володимир Мунтян разом зі своєю дружиною вміло навішують людям на вуха локшину. Верховний ієрарх нової церкви, іменований серед адептів апостолом, показує дива зцілення. Його дружина Вікторія в усьому активно підтримує починання чоловіка.

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

До числао мирських інтересів пари входить фірма «Мільйонер», яка займається виробництвом макаронів, а також автоперевезеннями. Пророк ніби допомагає стати немічним на ноги, незрячим - бачити, хворим на рак - стати здоровими.

При цьому усі присутні, здавалося б, б'ються у неймовірному екстазі. І в цей час несуть на сцену усі свої гроші, які є з собою. Фінансова гора росте прямо на очах. А у цей час людей ще більше підбурюють.

Ось так уже багато років процвітає його незаконне «цілительство». Про те, що Володимир Мунтян разом зі своїми помічниками збирає гроші з пастви, повідомляють багато ЗМІ. І головна мета його меси - викачати якомога більше грошей із людей.

Мільйонні грошові потоки плинуть до рук шахрая. Пройдисвіт прикривається Богом, процвітає. Відкриті джерела повідомляють, що шахрай-актор організовує масові молебні з дивами зцілення, впливаючи на тисячі людей та виманюючи у них гроші.

Апостол не промовляє постійно молитви. Він впливає на людей у інший спосіб. Для проведення своїх масових заходів використовує велику сцену, світлові ефекти, рухи людей-маятників, що убаюкують, та специфічне музсупроводження. Усе це допомагає йому досягти максимального гіпноеффекта.

Кожен приклад його благодійності роздувається до неймовірності. Його помічники добре працюють, пропагуючи те, як їх наставник допомагає пенсіонерам та хворим. Із владою у афериста завжди складалися гарні стосунки.

Діти апостола й зовсім собі ні у чому не відмовляють. Поки їх батько проповідував і обманював людей, вони навчалися у престижних навчальних закладах Англії та США. А їхні батьки організовували свята й шоу за мільйони гривень.

Наприклад, на весілля старшої дочки Аріни пастир запросив зірок шоу бізнесу. Там було багато людей: Володимир Зеленський і «95 квартал», Дмитро Монатік, Анастасія Приходько, Віктор Павлик та інші знаменитості. Фото щасливою дочки апостола, а також самого пастора разом із зірками, можна споглядати у соцмережі Інстаграм.

Обійшлися зірки на весілля шахраєві у 1,7 млн. грн. Видання Strana.ua докладно описує церемонію одруження й торжества Аріни із Олександром Мельниковим. Згідно з даними ресурсу, Володимир Зеленський отримав у якості ведучого гонорар у розмірі від 25 тис. доларів.

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Інстаграм
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Інстаграм

Його запрошення разом із командою коштувало на 20 тис. доларів дорожче. Вартість виступів Дмитра Монатика та Анастасії Приходько стартували від 6,5 тис. євро і 10 тис. євро відповідно.

А якщо додати до вартості виступів весільну сукню нареченої, напої, частування, оренду концертного холу тощо, сума вийде просто колосальною. Утім, самопроголошений апостол не тільки організовує мільйонні торжества для своїх дітей, а й для себе нічого мирського не шкодує.

Володимир Мірчавич їздить на дорогих авто, відпочиває, де забажає. Особливо любить відпочивати у окупованому Криму. Але ж апостол може собі багато дозволити, тому що його секта заробляє мільйони. Щоправда, у Берліні він зазнав краху. Про це повідомляють ряд ЗМІ. У Європі українського апостола назвали шарлатаном.

Місцева влада негайно забили тривогу. Видання тут же попередили громадян про те, що він - шахрай. Підступний проповідник безсоромно грає на почуттях і страхах людей. На його так звану проповідь у залі, оренда якого становила 26.000 євро, прибули в основному вихідці з України та Росії.

Відвідувачів було близько тисячі осіб. Усі вони були сповнені надією на чудодійне зцілення. Люди співали разом із ним «Алілуя», входили у транс. І, незважаючи на те, що вхід на захід - безкоштовний, у ході месії викладали усе, що мали.

«Жнива» самопроголошеного апостола завжди була успішною. Люди падають на підлогу, однак лікування не відбувається. І дива не трапляється. Аферист у релігії просто обманює людей через послух до Бога. Методи психотренінгу допомагають йому керувати масами.

Психологічний тоталітарний режим допомагає йому впливати на маси, руйнувати їх духовну ауру, робити пожертвування. Покоївка, яка 9 років провела у найближчому оточення пройдисвіта, розкрила секрети головного сектанта країни.

Вона сповідалася у програмі «Гроші». І те, що відбувається у дійсності, шокувало всіх. Адже виявилося, що одіозний сектант України ледь не довів її до самогубства.

А коли одна із помічниць проповідника Бога невчасно подала йому квіти на виступі, він смикав її згодом за руку і обзивав. Насправді дії апостола зовсім не схожі з тим, що він проповідує.

Покоївка викрила самопроголошеного апостола. Вона повідала про те, що, крім тієї нерухомості, яку він демонструє журналістам в Україні, у нього є шикарні апартаменти на березі Ялти. Саме тому він так часто любить відпочивати на окупованій території.

Люди не здогадуються про розкішне життя псевдо-Мойсея. Він любить говорити під час своїх сеансів гучномовні слова: «Прокляття раку руйнується прямо зараз у ім'я Ісуса!», вивужуючи своїм гіпновпливом гроші з людей.

Але ж багато хто навіть не здогадується про те, що пастор любить елітні машини, шикарний відпочинокі й зовсім не зціляє їх. Віруючі віддають «слузі Бога» останнє. Він же абсолютно не боїться переслідування, тому що у нього скрізь свої люди.

Фотографії

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Інстаграм
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Інстаграм

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Володимир Мунтян: біографія і досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його підписників було 16 тис. 474 осіб.

Мессенджер: m.me/vladimirmuntianu

Електронна адреса: vladimirmuntian@vo.org.ua

Телеграм - на момент виходу публікації було 2 тис. 304 члена.

Інстаграм - на момент виходу публікації серед його підписників було 7 тис. 428 осіб.

Офіційний сайт духовного центру «Відродження».

Контакти: вул. Робоча, 23в, м. Дніпро. Тел.: + 38-067-550-34-24. Поштова скринька: info@vo.org.ua