Роман Сергійович Веприцький – український політичний діяч, юрист, волонтер, депутат Харківської обласної ради, директор з інфраструктури АТ "Укрзалізниця". Про кар'єру, компромат, доходи – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 18.12.1977 року

Вік – 43 роки

Місце народження – Харків, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Стрілець

Сім'я

Роман Сергійович одружений, його дружину звуть Юлія Валеріївна Веприцька. Сім'я виховує трьох дітей – двох дочок і сина.

Освіта

Середню освіту здобув у рідному місті. Після дев'ятого класу Веприцький вступив в залізничний профісіональной ліцей.

На відміну від більшості українських політиків і бізнесменів, Роман Сергійович має не одне, а відразу п'ять вищіх освіт. Так, в 2003 році отримав диплом правознавця в Харківській юридичній академії.

У 2011 році закінчив Інститут державного управління за спеціальністю "Державне управління".

У тому ж році випустився з Харківської зооветеринарної академії, де навчався на відділенні менеджменту.

У 2012 році закінчив Харківський національний аграрний університет імені Докучаєва (спеціальність "Землевпорядкування та кадастр").

До 2020 року навчався в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту. Має диплом спеціаліста з безпеки на залізничному транспорті.

Також Веприцький має звання доктора юридичних наук, яке він отримав в 2016 році.

Кар'єра і бізнес

Трудову діяльність Веприцький почав ще в студентські часи – спочатку працював в харківській автомобільної майстерні, а після – двірником в Бабаївському управлінні житлово-комунального господарства.

У 1999 році Роман Сергійович стає юристом на харківському "переробний завод".

З 2003 по 2006 роки працював в юридичній сфері. У 2009 році отримує посаду глави сектора Державного комітету земельних ресурсів України

У 2009 році Роман Сергійович очолив Головне управління Державного комітету земельних ресурсів в Дніпропетровській області.

А через рік перейшов на посаду глави відділу земельних ресурсів Харківської районної адміністрації, був заступником начальника з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконкому Жовтневого району міста Харкова.

У 2010 році Веприцький стає главою адміністрації Жовтневого району Харківської міськради. А через рік очолив Комінтернівський район Харкова.

З 2015 по 2017 роки займався науковою діяльністю.

Восени 2017 року Романа Сергійовича призначили заступником директора в компанії "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця", фахівець займався фінансово-економічними питаннями.

Через короткий час Веприцький став виконуючим обов'язки глави регіональної філії "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця". У 2019 став повноправним директором компанії.

Взимку 2020 року Романа Сергійовича призначили директором з питань інфраструктури в АТ "Укрзалізниця".

Політична діяльність

У 2006 році Веприцький став депутатом Пісочинського селищної ради Харківської області.

У 2015 році юриста обрали депутатом Харківської обласної ради.

Також юрист займав посаду помічника народних депутатів України - Віктора Лещенко від партії "Наша Україна" і Анатолія Денисенка від політичної сили "Партія регіонів".

Роман Веприцький очолює громадські організації "Федерація шахів міста Харкова" та "Україна об'єднана", а також є співзасновником "Федерації стрільби Харківської області".

Нагороди

Роман Сергійович користується повагою серед церковнослужителів, навіть має "Почесний знак", який йому подарувала Українська православна церква.

Також юрист активно займається благодійністю, з цієї причини свого часу був нагороджений особливою нагородою.

Також серед регалій політика числяться: "Лідери XXI століття", "Ділова людина України", "Лідер України", "Патріот України" і так далі.

Захоплюється їздою на мотоциклах і тактичної стріляниною.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2018 рік, Роман Сергійович володіє квартирою площею 51 квадратний метр в Києві, житловим будинком в Козині, його площа складає 400 квадратних метрів. Вартість майна не вказується.

Також юрист декларує колекцію фігурок слонів.

Пересувається сім'я Веприцького на автомобілі Toyota RAV-4 2018 року випуску (вартість – понад один мільйон гривень).

За рік юрист заробив 3,4 мільйона гривень. З них офіційна заробітна плата Романа Сергійовича становить 1,7 мільйона гривень.

Дружина Юлія задекларувала лише 17 тисяч гривень матеріальної допомоги.

Готівкою сім'я юриста зберігає 224 тисяч доларів, 260 тисяч гривень і 55 тисяч євро. На банківських рахунках Веприцький зберігає 118 тисяч гривень.

Фотографії

Роман Веприцький фото: Facebook
Фото 1 из 4. Роман Веприцький фото: Facebook
Фото 2 из 4.
Фото 3 из 4.
Фото 4 из 4.

Відео

Посилання

Сторінка Південно-Західної залізниці в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт компанії "Укрзалізниця"

Сторінка Романа Сергійовича на сайті Харківської обласної ради