У середині дев'яностих Микола Азаров входив до складу політеліти України. Сьогодні український екс-прем'єр - активний користувач свого YouTube-каналу і соцмереж. Він не тільки пише книги, а й піариться всілякими способами. У цій статті - вся правда про політика, який понад 20 років займав в Україні високопоставлені пости.

Біографія

Дата народження: 17 грудня 1947 року.

Знак Зодіаку: Стрілець. За східним гороскопом: рік Червоної Вогненної Свині.

Національність: це питання досі залишається відкритим для багатьох політекспертів. Відкриті джерела повідомляють, що сам екс-прем'єр України вважає себе росіянином.

Віросповідання: православний.

Вік: 72 роки.

Захоплення: лижі (ще у молодості мав перший розряд по лижах), театр, опера, балет.

Сьогодні втікачі з України особливо не ховаються. Москва дала притулок не одному українському втікачеві. Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров пішов у відставку в кінці січня 2014-го. А зараз перебуває у Росії.

Будинок, у якому мешкає екс-регіонал, знаходиться у котеджному підмосковному селищі. Про це повідомляють ЗМІ. Згідно із даними Transparency International, Микола Янович, як і президент, що втік, отримав російське громадянство.

Втікши із України, політик почав охоче коментувати усі українські події. Він виступає у різних російських ток-шоу. І веде у Росії активне політичне життя.

Найбільше екс-прем'єр любить розповідати про те, наскільки успішною була Україна за часів його правління. Він навіть заснував «Комітет порятунку України». І наводить приклади на своїй сторінці у соцмережі Facebook, відзначаючи власні успіхи.

Так, наприклад, вказує, що перше суттєве підвищення мінімальної пенсії відбулося саме у 2004 році, коли він був віце-прем'єр-міністром і міністром фінансів, а Віктор Янукович займав крісло прем'єр-міністра.

Українську владу прем'єр, що втік, називає «європейськими младореформатора». Ось ще деякі його цитати із соцмережі: «До якого маразму доходить Україна під керівництвом київської хунти? До виправдання звірств фашистів»,«Із огидою переглянув повідомлення про реакцію київських політиків і ЗМІ на звіряче вбивство глави ДНР О. В. Захарченко...»

Сьогодні він багато пише і говорить. І в основному - про нинішню Україну, інтерпретуючи все із вигідного для себе боку: «...київський режим знущається над українськими братами» тощо. Щодня його нові пости з'являються у соцмережах.

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Відкриті джерела повідомляють, що, за словами Миколи Азарова, реінтеграція Донбасу можлива у разі, якщо до Київа прийде «нормальна влада, яка буде керуватися не інтересами Заходу, а інтересами України».

У Фейсбуці можна знайти багато різних перлів українського екс-прем'єра. Він також стверджує, що його масово підтримують в Україні й навіть із нетерпінням чекають на повернення. Більш того, Микола Азаров пише і випускає книги про економіку в Україні. А в соціальній мережі публікує короткі витримки.

Що ж, постараємося викласти усю правду про політика-втікача із настільки високою самооцінкою. І про його «успішну» в Україні діяльність. Чи дійсно при ньому українському населенню жилося набагато краще? Дізнайтеся, як живе сьогодні екс-прем'єр-міністр України і чим займається.

Сім'я

Дитинство та юність пройшли у Калузі (Росія). Тут він народився і виріс. Батьки: батько - Ян Робертович Пахло, мати - Катерина Павлівна Азарова. Її національність - росіянка.

Національність батька - «був наполовину естонцем» (цитата із книги Миколи Азарова у спогадах про його дитинство). Вікіпедія відзначає, що Роберт Янович - наполовину естонець, наполовину росіянин.

Катерина Азарова народила сина, будучи двадцятирічною студенткою залізничного технікуму. До 2010 року жила у Калузі. Батько - гірський інженер. Батьки розлучилися незабаром після народження сина.

Відкриті джерела стверджують, що Микола Азаров - позашлюбна дитина. І мама записала сина на своє дівоче прізвище. Деякі ЗМІ пишуть, що його справжнє прізвище - Пахло. І Микола виховувався бабусею, чиє прізвище й отримав.

Втім, його дійсно виховувала бабуся. У свій час, після того, як батька демобілізували (під час ВВв він воював, був двічі поранений), сім'я переїхала до Санкт-Петербургу (в минулому - Ленінград). Жила сім'я досить бідно.

Але стосунки не склалися, оскільки доводилося жити із батьками батька: матір'ю та вітчимом. І Миколу відправили на піклування бабусі. Саме Марія Андріївна наполягла на тому, щоб онука назвали Микола на честь свята Чудотворця, що відзначається 19 грудня. А він з'явився на світ 17-го грудня. Бабусі не стало у 1995 р.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Людмила Миколаївна. Власні сімейні стосунки майбутній прем'єр-міністр почав будувати у 1967 році. Весілля зіграли 7 листопада. У минулому дружина - викладач інформатики. Потім зайнялася вихованням онуків. Завжди була далека від світських раутів. Віддає перевагу домашній обстановці.

Діти: син Олексій. У 2002 р. Микола Янович став дідом. На світ з'явився онук Дарій. Через деякий час у сина ще народилися діти: дочка Олена (2007 р.н.) і син Микола (2010 р.н.)

Ще у 2015 р. ЗМІ повідомляли про те, що онук українського екс-прем'єра вчиться у найдорожчій школі Відня та числиться громадянином РФ. Видання ґрунтувалися на інформації блогу на «Українській правді» депутата Сергія Лещенка.

Останній керувався фотографією Дарія Азарова із випускного альбому віденської школи American International School, яка є однією із найдорожчих. Адже ціна за рік навчання тут варіюється у розмірі близько 20 тис. євро.

Внизу фото внука Миколи Азарова підпис: «Дарій Азаров, Росія». Депутат Сергій Лещенко написав у блозі, що це фото є черговим підтвердженням того, що сім'я Азарова перебралася назад до Відня, де у сімейства є своя нерухомість.

«Українська правда» проводила журналістське розслідування. Стало відомо, що у сина Миколи Азарова є австрійська прописка. Житло Олексія Миколайовича Азарова знаходиться у одному із престижних районів столиці Австрії.

У минулому єдиний син Азарова Олексій - студент Академії зовнішньої торгівлі. Після закінчення закладу тато допоміг йому відправитися на дипломатичну роботу в закордонне «турне». Згодом не без його ж допомоги - радник прем'єр-міністра Віктора Януковича на громадських засадах.

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Згідно із даними відкритих джерел, навколо особистості Олексія Азарова постійно розгорталися інтриги. Його ім'я з'явилося у ЗМІ у зв'язку із «золотим скандалом» на Закарпатті. У Комітеті виборців України відзначають безпрецедентні витрати сина екс-глави уряду на передвиборчу кампанію.

Освіта

Микола Азаров навчався у Калузькій школі №5. Був круглим відмінником.

Після закінчення школи прийняв рішення вступати до МДУ або МФТІ (Московський фізико-технічний інститут). Обрав для себе спеціальність «геофізика».

У 1982 році разом із невеликою групою фахівців у галузі гірничої геофізики був спрямований на стажування до фірми «Пракла-Сеймос» (Західна Німеччина).

Кар'єра і бізнес

1971 р. - отримав направлення на роботу на комбінат «Тулавуггілля». У зв'язку із чим поїхав у Тульську область.

1984 р. - ще за рік до цього, у 1983 р., Миколі Яновичу надійшла пропозиція переїхати на Україну, щоб зайнятися створенням нового наукового напрямку «Гірська геофізика». Він перебрався до Донецька у травні 1984 р. Сім'я приїхала сюди пізніше, коли Микола Азаров уже отримав там квартиру. Займався проблемами, пов'язаними із видобутком вугілля на Донбасі. Керував НДІ геології.

1994-1998 рр. - упевнено попрямував коридорами Верховної Ради, зайнявши пост Голови Комітету ВРУ із питань бюджету. Увійшов у велику політику після знайомства із першим прем'єр-міністром Леонідом Кучмою.

Із 1996 року - протягом шести років очолював новостворену державну податкову адміністрацію країни. Цей період у народі прозвали «азаровщиною». Податкова міліція під його проводом давила всіх і вся.

Хабарництво, корупція у податковій процвітали. Але українці не повинні були знати про це. Політик навіть заблокував на вісім місяців рахунки опозиційного видання «Сільські вісті», що стало йому неугодним. ЗМІ пишуть про те, що він збільшив податкові збори в Україні у півтора рази.

2001 р. - політичну кар'єру почав із «Партії регіонів». Деякий час очолював політсилу.

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

У кінці 2004 – на початку 2005 р. - до вступу на посаду Юлії Тимошенко був т.в.о. прем'єр-міністра України.

Із 2002-го року - перший віце-прем'єр-міністр України, міністр фінансів країни у першому уряді Віктора Федоровича.

2010 р. - коли Віктор Янукович виграв президентські вибори, Микола Янович став прем'єр-міністром країни. А Петро Порошенко зайняв пост міністра економіки.

До подій 2014 року - Глава уряду. Дуже часто був посміховиськом для всієї країни. У соцмережах раз позраз з'являлися приколи й інтернет-меми на його адресу.

А його красномовні вислови змогли б увійти до книги афоризмів. Крилатими фразами стали: «нє треба скігліті», «прошарок кровосісів бюджетних коштів», «ще раз попереджіваю», «наші папєрєднікі сідят» і багато інших.

Багато насміхалися над його промовами, тролили й навіть намагалися розмовляти на «азіровській» мові. Деякі веб-ресурси навіть зібрали крилаті вирази екс-прем'єра. Як то кажуть: «Язик мій - ворог мій».

Компромат і чутки

Сьогодні путінська політика дозволяє українському екс-прем'єру піаритися. Розуміючи роботу державної машини, він зайнявся письменницькою діяльністю. У 2017 вийшла у світ ще одна його книга - «Уроки Майдану: Україна після перевороту». У 2018 презентував нове видання - книгу «Лінія розколу».

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Книга «Украина на перепутье. Записки премьер-министра» розкриває його точку зору бачення соціально-економічного розвитку країни із 2010 по 2013 рр. У своїх останніх інтерв'ю, та й у самій книзі він згадує про те, що книга написана «чесно й відверто».

За словами регіонала виходить, що українське населення «майже 20 років ідеологічно зомбували». І, виявляється, нинішнє покоління виросло у ненависті до Росії. Введення він починає відомою російською приказкою: «Життя прожити - не поле перейти».

Тут не можна не згадати одну гучну справу за участі Миколи Яновича. Свого часу за допомогою податкової під проводом Миколи Азарова збанкрутував один із найбільших банків України - «Слов'янський». Про те, хто виграв від банкрутства, повідомляє сайт Ukrrudprom.

Ще один банк «на рахунку» екс-глави - «Україна». У цьому випадку податкова взяла кредит близько трьох млн. грн. та так і не повернула. У результаті великий банк став банкрутом. А Україні довелося виплачувати борги уряду Азарова, про що пишуть ЗМІ.

Те, що свого часу син регіонала влаштувався у Відні, зіграло батькові на користь. Було куди бігти, зважаючи на події 2014-го. Після події розколу в країні віденські придбання сина виявилися дуже доречними. Якби не події на Майдані, Микола Янович, швидше за все, провів би там роки своєї безбідного старості.

А так деякий час разом із сім'єю пожив у Австрії. А потім про всяк випадок переїхав до Росії, сховавшись під крилом Володимира Путіна. Сьогодні під його проводом він веде майстерну пропаганду.

Офіс «Комітету порятунку України» Миколи Азарова знаходиться у самому центрі російської столиці. Вікіпедія повідомляє про програму, діяльності, санкції «КСУ». Такий реванш зрозумілий: Кремль використовує сьогодні Миколи Азарова у якості інформаційної зброї, спрямованої проти України.

Фотографії

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук
Микола Азаров: біографія та досьє, компромат, скріншот із Фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 166 тис. 935 осіб.

Твіттер