Біографія

Ірина Аллахвердієва: джерело: YouTube
Ірина Аллахвердієва: джерело: YouTube

Ірина Валеріївна Аллахвердиєва народилася 26 серпня 1978 року в Ніколева.

Знак зодіаку Діва

Народилася в рік Коня

Каже на русаком та українською

Національність: українка

Чому Аллахвердиєва публічно заступилася за колег-сексистів? За які гроші вона купує розкішні предмети гардероба і правда, що вона найсексуальніша жінка Верховної Ради дев'ятого скликання? - Відповіді, ви знайдете в цьому матеріалі.

Сім'я

Ірина Аллахвердієва: джерело: YouTube
Ірина Аллахвердієва: джерело: YouTube

Батьки Аллахвердієвої приховуються від громадськості. Також до кінця не відома і її національність. Є дані, що Ірина Валеріївна перебуває у шлюбі з Яшаром Новрузовічем. Пара виховує сина Каріма. Діти - заборонена тема для пари, яка не розповідає про єдину дитину. Особисте життя найпривабливішої жінки-політика Верховної Ради дев'ятого скликання є таємницею.

Освіта

Ірина Аллахвердієва: джерело: YouTube
Ірина Аллахвердієва: джерело: YouTube

Аллахвердиєва є випускницею Миколаївської державної аграрної академії. Має диплом за спеціальністю Облік і аудит. Є професійним економістом і фахівцем з бухгалтерського обліку та фінансів.

Кар'єра і бізнес

Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook
Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook

Згідно власним запевненням, кар'єру Ірина Валеріївна почала в якості директора Миколаївського обласного управління компанії Уніка.

В офіційній біографії депутата також зазначено, що в різні роки вона була заступником директора з розвитку в Миколаївське відділення ІНГО Україна. Також була заступником директора місцевої філії агентства Інкомстрах.

Широку популярність Аллахвердиєва отримує лише в кінці 2019 року, коли отримує мандат народного депутата України від партії Слуга народу. У Верховній Раді займає пост члена комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Також є головою підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання.

Згідно з даними власної податкової декларації за 2020 рік, Ірина Валеріївна володіє правом власності на половину квартири в Миколаєві, а також має недобудований об'єкт нерухомості в Грузії. Також на депутата оформлено авто марки Лексус і розкішний годинник марки Frederique Constant.

У рік Аллахвердиєва заробляє близько 250 тисяч гривень. Є у політика солідний запас готівки: 100 000 гривень, 75 000 доларів і 30 000 євро.

Ірина Валеріївна є однією з найбільш популярних персон в українській політиці в соціальних мережах. Її сторінки в соціальних мережах Інстаграм і Фейсбук мають десятки тисяч передплатників.

Компромат і чутки

Ірина Валеріївна почала потрапляти в скандальні заголовки лише з 2019 року - з моменту обрання депутаткою. У пресі її прозвали фешн-дівою дев'ятого скликання парламенту. Аллахвердиєва любить дорогий одяг і аксесуари і часто з'являється в них в залах Верховної Ради. Часто політик одягає розкішні комплекти, загальна вартість яких оцінюється в тисячі доларів. Відзначимо, що згідно з даними податкової декларації, Ірина Валеріївна не має коштів для покупки настільки розкішних предметів гардероба.

У стінах Верховної Ради Аллахвердиєву помічали з розкішними аксесуарами марок Gucci, Versace і багатьох інших. Також у депутатки є новітня і найдорожча модель смартфона від компанії Apple.

Крім того, Аллахвердієву звинуватили в причетності до ДТП в рідному Миколаєві. Політик справокувала аварію, коли зачепила на парковці своїм Лексусом авто марки Мазда.

Грандіозний скандал навколо імені політика виник влітку 2020 року. Тоді Ірина Віталіївна стала жертвою сексісткого скандалу. Аллахвердиєву публічно обговорювали її колеги по партії Слуга народу - Давид Арахамія і Олександр Корнієнко. Одкровення депутатів потрапили на відео і справокували ажіотаж в мережі.

Депутати назвали колегу бабою робочої і порівняли її з корабельної сосною, по всій видимості, натякаючи на її привабливість.

Пізніше Арахамія і Корнієнко заявили, що цю розмова була змонтована і викладена в мережу їх опонентами. Сама Аллахвердиева версію колег підтримала і заявила, що інтерв'ю - сфабриковано.

Дана версія виглядає вкрай неправдоподібно, так як скандальні заяви були зроблені депутатами в прямому ефірі миколаївського телебачення і були почуті численною аудиторією.

Пов'язують Ірину Валеріївну і з іншим скандальним українським політиком - Іллею Ківою. Аллахвердиєва нібито довгий час дружить зі скандальним депутатом з Опозиційною платформи і навіть була присутня на святкуванні його дня народження в одному з розкішних київських ресторанів.

Фотографії

Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook
Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook

Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook
Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook

Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook
Ірина Аллахвердієва: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.