Євген Вадимович Брагар – український державний і політичний діяч, наймолодший народний депутат дев'ятого скликання, який за свою коротку кар'єру вже встиг потрапити в кілька гучних скандалів. Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Коли народився – 30 травень 1994 року

Скільки років – 26 років

Де народився – Київ, Україна

Яка національність – українець

Який знак зодіаку – Близнюки

Сім'я

Неодружений. Дітей не має. Більш детальну інформацію про сім'ю політика в відкритих джерелах знайти не вдалося.

Освіта

Середню освіту політик отримав у рідному місті. Потім вступив на історичне відділення Національного університету імені Тара Шевченка.

У студентські роки стажувався в парламентському комітеті, який займається питаннями свободи слова.

Під час навчання в аспірантурі політик вивчав політичну історію Алжиру. Брагар вільно володіє кількома мовами – російською, англійською, французькою та польською.

Кар'єра і бізнес

Згідно з офіційною біографією політика, до виборів він ніде не працював, тільки проходив стажування в українському парламенті, в комітеті з питань закордонних справ.

Під час президентської кампанії в 2019 році Брагар був довіреною особою Володимира Зеленського у Вінницькій області.

Влітку того ж року він взяв участь у позачергових парламентських виборах. У Верховній Раді дев'ятого скликання став заступником голови комітету, що займається питаннями свободи слова.

Політик очолює групи, які займаються міжпарламентськими зв'язками з такими країнами, як Алжир і В'єтнам. У 2019 став членом об'єднання "Рівні можливості".

Компромат і чутки

Всього за рік кар'єри молодий політик уже встиг опинитися в центрі гучних скандалів. Так, взимку 2020 року Євген Вадимович встав на захист водія автобуса, який під час виконання маршруту транслював серіал російського виробництва і який відмовився його вимикати на вимогу двох волонтерів.

Нардеп звернувся до Національної поліцію щодо заяви волонтера Анастасії Конфедерат про те, що в Україні не повинна звучати російська мова. Політик назвав її слова дискримінацією за мовною ознакою.

Крім того, "слуга народу" заявив, що негативно ставиться до закону "Про функціонування української мови як державної".

У підсумку в інтернеті спалахнув скандал – українці назвали представника "Слуги народу" ватником і зрадником.

Пенсіонерка і собака

31 січня Брагар в ефірі 112 каналу дав дивну рекомендацію пенсіонерці, яка зателефонувала в студію: політик порадив жінці продати свою собаку, щоб оплатити комуналку.

«Якщо у дворі собака елітної породи, вона може її продати в будь-який момент і спокійно заплатити», – зазначив він.

Така заява нардепа викликала величезний скандал в мережі. Через деякий час Брагар спробував вибачитися за свої слова, пославшись на свою недосвідченість і невміння відповідати на чутливі питання.

За словами Євгена, він не хотів нікого образити, а його слова просто неправильно сприйняли. Він нібито хотів звернути увагу на випадки неправомірного використання субсидій.

Брагар вибачився перед пенсіонеркою і додав, що субсидії – це делікатне питання, яке вимагає особливої ​​уваги влади і відповідальності громадян.

Через деякий час журналісти розшукали жінку, яка дзвонила в студію. Як виявилося, вона не розчула коментар політика. Але, дізнавшись про слова "слуги народу", порадила йому продати свої мізки, якщо він не вміє ними управляти".

За словами пенсіонерки, вона отримує пенсію в розмірі двох тисяч гривень. І велика частина грошей йде на оплату квитанцій.

Вона також зазначила, що на виборах голосувала за Володимира Зеленського, але тепер розчарована в політиках.

А нещодавно одіозний нардеп відзначився ще однією скандальною ініціативою. На цей раз він запропонував скасувати вивчення історії в п'ятому класі.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Євген Вадимович володіє тільки половиною квартири площею 50 квадратних метрів в Києві.

Ні автомобіля, ні ювелірних прикрас у політика немає. Також у політика немає банківських депозитів, він зберігає заощадження готівкою, а саме – 195 тисяч гривень.

Парламентська зарплата Брагара склала 162 тисячі гривень. Ще 71 тисяч – додаткове благо і стипендія у вузі.

Фотографії

Євген Брагар, фото: Facebook
Фото 1 из 6. Євген Брагар, фото: Facebook
Фото 2 из 6.
Фото 3 из 6.
Фото 4 из 6.
Фото 5 из 6.
Фото 6 из 6.

Відео

Посилання

Сторінка Євгена Брагара в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Слуга народу"

Сторінка в соціальній мережі Інстаграм у депутата немає