Олег Сергійович Тарасов – український державний і політичний діяч, агро-мільйонер, який в 2019 році став народним депутатом від партії "Слуга народу". Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 26 лютого 1984 року

Вік – 36 років

Місце народження – місто Кіровоград (зараз – Кропивницький)

Національність – українець

Знак зодіака – Риби

Сім'я

Батька політика звуть Сергій Тарасов, він – аграрний бізнесмен і мільйонер, очолює компанію "I & U Group", яка займається вирощуванням олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській області.

Згідно з офіційною інформацією, Олег Сергійович не одружений, дітей не має.

Освіта

Середню освіту нардеп отримав в рідному місті. Потім переїхав до Києва і вступив до Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Міжнародний бізнес".

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру Тарасов починав на посаді менеджера, займався питаннями зовнішньоекономічної діяльності.

У 2010 році обійняв посаду заступника директора "Агроспецсервіс". Основним видом діяльності компанії є оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.

У тому ж році брав участь в "народних праймеріз" партії "Сильна Україна" від Кропивницької міської ради.

У 2019 новообраний президент Володимир Зеленський призначив позачергові парламентські вибори. Тарасов брав участь в голосуванні в складі партії "Слуга народу". За результатами виборів його номер виявився прохідним.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, батька політика Сергія Тарасова не раз звинувачували в рейдерських захопленнях. Зокрема, розголосу набув скандал, пов'язаний з атакою на компанію "Росток-Холдинг".

Журналісти відзначають, що в результаті ряду незаконних дій новий власником фірми стала I & U Group", засновником якої виступає саме Тарасов.

Також Сергія Тарасова пов'язує давнє партнерство з бізнесменом Яковом Грибовим, засновником української горілчаної компанії Nemiroff. Саме його називали одним з бенефіціарів банкрутства "Росток-Холдинг".

Грибов кілька років тому покинув Україну і, за даними російських ЗМІ, проживає в Підмосков'ї і іноді атестується як прихильник одного з лідерів "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука.

Але повернемося до Олега Тарасова. У 2012 році народний депутат потрапив в серйозну аварію, протаранивши машину ДАІ. Після ДТП він спробував втекти з місця події, однак правоохоронці вичислили особу водія і відкрили проти нього кримінальне провадження. Як пишуть ЗМІ, в результаті команда батька Олега Сергійовича домоглася припинення розслідування.

Через чотири роки Тарасов, будучи за кермом елітного позашляховика Рендж Ровер, протаранив ще один автомобіль. А в 2018 році в стані алкогольного сп'яніння в'їхав в металеву опору.

Олег Сергійович увійшов до списку депутатів, які внесли в свої декларації найбільшу кількість нерухомості. Так, нардеп зареєстрував 41 об'єкт (переважно земельні ділянки в Кіровоградській області), загальна площа яких становить 1,107 мільйона квадратних метрів (1,1 квадратний кілометр).

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Олег Сергійович володіє таким нерухомим майном: житловим будинком в Києві, нежитловим будинком в Кропивницькому, а також 36 земельними ділянками (вони знаходяться в різних селах і містах України, зокрема – в Києві, Новгородці, Новоолександрівці, Суботцях). Цікаво, що вартість цього майна "слуга народу" в документі не вказав – мабуть, щоб не шокувати виборців.

Також нардеп декларує кілька об'єктів незавершеного будівництва – квартиру площею 86 м2 в Ірпені. Ще 29 квартир оформлені на інших людей, проте Тарасов отримав право користування майном. Ймовірно, політик виступив інвестором будівництва житлового комплексу.

Пересувається Олег Сергійович на кількох елітних автомобілях – Land Rover Range Rover 2018 року випуску (вартість – 5,6 мільйона гривень) та Bentley Continental 2010 року випуску (вартість – 1,3 мільйона гривень).

За 2019 рік він заробив 8,9 мільйона гривень. З них депутатська зарплата склала всього 154 тисяч. Ще 20 мільйонів – подарунок в грошовій формі.

На банківських рахунках Тарасов зберігає один мільйонів гривень, 21 долар і 50 євро. Наявних заощаджень у політика немає.

Фотографії

Фото 1 из 6.
Фото 2 из 6.
Фото 3 из 6.
Фото 4 из 6.
Фото 5 из 6.
Олег Тарасов, фото: Facebook
Фото 6 из 6. Олег Тарасов, фото: Facebook

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Олега Тарасова в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Слуга народу".