В Україні більше немає поняття "вищі навчальні заклади", це відповідає змісту закону "Про освіту". Тепер будемо використовувати термін "заклад вищої освіти".

Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив у середу, 25 квітня, передає прес-служба Міністерства освіти.

Вчені звання отримуватимуть по-іншому



У МОН додають, що також змінені можливості діячів культури і мистецтв в отриманні вченого звання доцента.

"У попередній редакції порядку вчене звання доцента присвоювалося діячам культури і мистецтв, які мають суспільне визнання, в результаті чого отримали почесне звання "Народний артист України", "Народний художник України", "Народний архітектор України", "Заслужений діяч мистецтв". Тепер цей список розширений званнями "Заслужений артист України", "Заслужений художник України", "Заслужений архітектор України", "Заслужений працівник культури України", "Заслужений майстер народної творчості України", - пояснив заступник іністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, передає "Радіо Свобода".

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні почала діяти заборона на здачу приміщень шкіл і університетів в оренду. Через це представники законодавчих органів займуться підготовкою змін до закону "Про освіту", аби скасувати його.

Ми також писали про головні міфи стосовно нових правил в школах, в які не потрібно вірити батькам. Як буде влаштована робота педагогів і куди подінуться школи в селищах? Змінена система освіти ще не встигла заробити повноцінно по всій країні, як уже обросла численними припущеннями і міфами. Насправді більшість побоювань щодо "нової української школи" виявилися безпідставними. Давайте розглянемо найпоширеніші з них.