Британські архітектори з компанії "Jones East 8" подали в суд на корпорацію "Рошен" за те, що вона вкрала їх дизайн будівництва заводу по переробці молока у Вінниці. Вони вимагають 140 тисяч доларів компенсації. Суд призначено на наступний тиждень.

Цю інформацію повідомляє newsweek.

У той же час, за словами представників "Рошен", за початкові ескізи фірми "Jones East 8" вони заплатили, тому користуються ними на цілком законній підставі. Компанія відмовилася платити за робочі креслення, так як вони були непридатними для використання.

За словами головного архітектора зі сторони "Рошен" Кирила Матяша, компанія у достроковому порядку розірвала контракт з "Jones East 8", через порушення строків і відповідної якості робіт.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

"Я підписав його (акт про виконані роботи – ред.) з умовою переробки, але після цього ми вирішили не змінювати креслення, а зупинити договірні відносини і знайти іншу організацію, яка б завершила необхідну роботу". Кирило Матяш

У серпні 2014 року закінчилося будівництво вінницької фабрики. Як розповів головний архітектор британської фірми Філіп Хадсон, будівлю було побудовано за їхніми кресленням, за які "Рошен" відмовилася платити.

"Ми зробили добру роботу для них, і вони просто вирішили не платити нам, тому що відчувають, що сильніші за нас. Тут справа в могутності, а не в правах. Добрі справи в Вінниці говорять про очевидне: не потрібно бути генієм, щоб припустити наявність у них дуже хороших зв'язків з судами. У нас не було ресурсів, щоб боротися з дійсно великою компанією, якою є Roshen на своїй рідній території". Філіп Хадсон

Нагадаємо, начальник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк підтвердив інформацію про виклик Порошенка на додатковий допит 7 травня.

Як повідомляв раніше Знай.uа, екс-генпрокурор України Віктор Шокін розповів про своє звільнення, корупцію у вищих ешелонах влади і "зрадника Луценка".

Також Знай.uа писав про те, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про перспективи залишитися на діючій посаді і надалі.