Відома українська співачка із Закарпаття Іванна Багова (Іванна Бідзіля) потрапила в ДТП.

Про це пише Politeka.

Повідомляється, що артистка потрапила в аварію разом зі своєю мамою. Вони направлялися до Словаччини. За кермом білого BMW знаходився хлопець співачки. Він врізався на великій швидкості в паркан.

Іванну та її маму забрала швидка допомога.

Популярні новини зараз
Нові тарифи та додаткова абонплата: комунальні платіжки зміняться Газовики накрили українців перевірками: хто ризикує отримати штраф 150 тисяч гривень В Україні хочуть підвищити тарифи на світло: коли та на скільки Два штрафи за одну повістку? ТЦК нараховують покарання і перегинають палицю, як не платити зайве
Показати ще

У дівчини зламана рука, а у мами – забій внутрішніх органів.

"Слава Богу, що я зламала тільки руку після такої автокатастрофи. Після того, як ми провели в очікуванні митниці 8 годин і, виявилося, що мій хлопець – психопат, і його треба лікувати. Але головне, ми залишилися в живих", – написала Іванка на своїй сторінці в Facebook і опублікувала фото з лікарняної палати.

Також співачка додала, що наступного тижня мала виступати на конкурсі "Слов’янський базар".

Зазначимо, Іванна Багова стала популярною в Словаччині після перемоги на конкурсі Hlas Ceskoslovenska.

Нагадаємо, Kia і Volvo зіткнулися лоб в лоб, серед жертв - немовля.

Як повідомляв портал Знай.ua, у вівторок, 2 липня, сталася аварія в Миколаївській області. Зіткнулися пасажирський і вантажний мікроавтобуси.

Також Знай.ua писав про те, що мати спаленої живцем дівчини розповіла подробиці про душогуба.