Стало відомо, що в одному з маршрутних таксі в місті Мелітополь Запорізької області водій виявив жінку, яка заснула прямо на підлозі під час поїздки.

Фотографії з місця інциденту були опубліковані в Instagram-паблику melitopol_gram.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Варто зазначити, що водій маршрутки, помітивши сплячу красуню, відразу привів її до тями і вивів з салону.

Популярні новини зараз
Хлопці, уважно на полях: українських військових атакує сказ, 2 тижні під купою уколів Пенсіонерів залишать без копійки: кому загрожує припинення виплат у 2025 році Відстрочка під загрозою: Міноборони не може перевірити реєстри, а відповідати доведеться вам Проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним для всіх: де запровадять нові правила
Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

За словами очевидців події, жінка, яка спала під сидіннями транспорту, була в стані алкогольного сп'яніння.

Нагадаємо, що у Кропивницькому на Новомиколаївці стався нещасний випадок – місцева мешканка випала з громадського транспорту.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Дніпрі з 3 серпня подорожчає вартість проїзду в громадському транспорті.

Також портал Знай.uа писав, що жителі Харкова самостійно провчили злодія, який у маршрутці намагався вкрасти сумку іншої пасажирки.