Ця жінка увійшла в історію як найжорстокіша нацистська злочинниця. Репортери, які були присутні на судовому засіданні у справі кровожерливої ​​Кох, в матеріалах називали її виключно "Бухенвальдського сукою" і "Фрау Абажур".

Садистка Ільза Кох, дружина коменданта одного з найбільших німецьких концтаборів. Нацистка, яка виготовляла сувеніри з людської шкіри.

Вона добре вчилася в школі, в юності влаштувалася на роботу в бібліотеку. Була тихою, спокійною і начитаною. Тоді ще ніхто не міг подумати, що зі скромної дівчинки, яка проводила велику частину часу серед книжкових стелажів, вийде справжній монстр.

Точкою неповернення для Ільзи став вступ до лав НСДАП - партії, на чолі якої стояв тоді ще Адольф Гітлер. Лідер руху сподобався дівчині, та й його політична програма здалася їй грамотною і обґрунтованою.

Популярні новини зараз
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

Келер занурилася в партійну роботу. У 1936 році професійна діяльність фрау також перетерпіла істотні коригування: тепер вона працювала секретарем концентраційного табору Заксенхаузен.

Незабаром після вступу в НСДАП і успішного працевлаштування Ільза познайомилася з Карлом Кохом, членом партії, і вийшла за нього заміж. Раніше чоловік жінки промишляв крадіжками і шахрайством, а тепер, завдяки партійним знайомствам, просунувся по кар'єрних і соціальних сходах і став комендантом Заксенхаузена. Незабаром Карла перевели в новий, зовсім недавно організований табір Бухенвальд, і вірна дружина Ільза пішла за ним.

На новому місці роботи подружжя Кох отримало практично необмежену владу над ув'язненими. Тоді-то і почали проявлятися їх садистські нахили.

Особливою жорстокістю відзначилась Ільза, призначена чоловіком-комендантом на посаду старшого наглядача серед охоронців жіночої статі. Варто відзначити, що в інтимному плані Ільзі не дуже-то пощастило з чоловіком: виявилося, що у Карла були гомосексуальні нахили, і дружина його не приваблювала. Комендант захопився ув'язненими чоловіками, які не мали можливості ухилитися від брудних домагань Коха. У Ільзи ж з'явилися ще більш жорстокі розваги.

Навіть сам комендант не вселяв такий страх в'язням, як Ільза. Фрау Кох придумувала пекельні знущання над в'язнями табору: вона відправляла їх мити доріжки за допомогою зубної щітки, а потім нещадно била батогом тих, хто не вкладався у відведений термін. Як неважко здогадатися, впоратися з мерзенними наказами Ільзи не міг ніхто, тому удари батогом діставалися кожному.

Також садистка вибирала найпривабливіших в'язнів для любовних утіх: вона буквально гвалтувала чоловіків, змушувала їх підкорятися будь-яким її наказам. Ільза була в захваті від можливості принижувати, заподіювати біль, ображати і при цьому відчувати себе безкарною.

В'язні, які дивом врятувалися згадували, що "Бухенвальдська відьма" любила інспектувати табір верхом на білому коні, прямо з сідла "пригощаючи" в'язнів улюбленим хлистом.

Однак подружжя Кохов поплатилися за свої звірства ще задовго до розгрому армії Гітлера. У 1942 році комендант Бухенвальда був звинувачений у хабарництві, привласненні казенного майна і вбивстві доктора Вальтера Кремера, який лікував Коха від сифілісу і міг кому-небудь про це проговорився. У зв'язку з даними звинуваченнями Карл був заарештований і незабаром розстріляний. Його дружину також взяли під варту, проте незабаром зняли з неї всі звинувачення і відпустили.

Заслужене покарання знайшло збочену вбивцю лише після закінчення війни. Особливим звірством, в якому підозрювали фрау Кох, було виготовлення різних предметів побуту, наприклад, абажурів для освітлювальних приладів з людської шкіри і кісток. Саме тому за Ільзою закріпилося прізвисько - "Фрау Абажур".

Виявилася маса свідків, які стверджували, ніби дружина коменданта і її спільник доктор і справді займалися чимось подібним. Однак обвинувачам так і не вдалося відшукати речові докази, тому "Бухенвальдську відьму" не було засуджено до смертної кари. Ільза провела в ув'язненні близько двадцяти років, після чого повісилася у своїй камері.

Нагадаємо, Йозеф Менгеле, його ім'я наганяло страх на ув'язнених у концтаборах. Історія жорстокого лікаря-вбивці.

Як повідомляв портал "Знай.uа", на Нюрнберзькому процесі другим за значимістю пунктом звинувачення після євреїв стали медичні експерименти. Всі вони були спрямовані на поліпшення боєздатності армії. Ми розповімо, за допомогою яких експериментів нацисти збиралися створити ідеального солдата.

Також "Знай.uа" писав, як японці породили страшну сторінку історії.