Останньою жінкою, страченої в СРСР, виявилася ... шкільна посудомийка. Її звали Тамара Іванютіна і на злочинну стежку її підвело величезне бажання жити в достатку.

Першою жертвою злочинної жінки став її чоловік-далекобійник. На ті часи його професія була досить престижною, адже він міг відвідувати не тільки країни соцтабору, а й капіталістичні. Чоловік привозив з поїздок імпортний товар і продавав його за шалені гроші, які одразу ж пропивав. Тамару такий розклад не влаштовував, і вона почала потроху "підтравлювати" чоловіка. Спочатку у нього віднялися ноги, потім він раптово облисів. Скоро чоловік помер, за висновком лікарів, від серцевого нападу. Гроші і квартира залишилися Тамарі.

Після смерті чоловіка Іванютіна взялася за його батьків. Їй хотілося відібрати у них приватний будинок і ділянку, щоб завести прибуткове господарство. Спочатку вона вбила свекра, потім свекруха. У лікарів і на цей раз не знайшлося питань.

Тамара завела на їхній ділянці свиней і влаштувалася в школу посудомийкою. Їй вигідна була така робота, адже вона могла забирати звідти помиї для своїх тварин.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Однак незабаром Іванютіна знову проявила свій жорстокий характер. Якось в одній з київських лікарень оголосили НС: в один день туди доставили 11 дорослих і кілька шестикласників. Симптоми були загальними: слабкість, нудота, біль в ногах і облисіння. Четверо з хворих померли і лікарі вперше припустили отруєння.

Коли слідчі приїхали в школу, вони одразу ж запідозрили Тамару. Почавши допитувати працівників, вони з'ясували, що в установі недавно померла дієтсестра, у якої не склалися стосунки саме з Іванютіно. В її квартири був проведений обшук.

Отрута була знайдена випадково, у бульбашці з-під масла для швейної машинки. Слідчого насторожило те, що він був занадто важкий.

Виявилося, що це розчин Клерічі, який застосовується в геології для визначення щільності мінералів, в його основі талій. Тамара його купила у знайомої лаборантки під приводом, що треба потруїти щурів.

Коли слідчі прийшли до родини Іванютіних, то були просто шоковані. З'ясувалося, що труїти людей для них сімейне. Батьки труїли неприємних сусідів, старша сестра - заможного чоловіка.

У 1987 році Тамару засудили до смертної кари, на суді вона не стала визнавати провину і просити вибачення у рідних тих людей, котрых вона отруїла, пояснивши це тим, що вона не такого виховання. Смертний вирок був приведений у виконання. Вона стала останньою жінкою, страченої в СРСР.

Батькові й матері призначили покарання у вигляді 13 і 11 років позбавлення волі, вони померли в ув'язненні, а сестрі Ніні дали 15 років, вона відбула покарання і вийшла на свободу після розвалу Союзу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Ви навіть не можете собі уявити, скільки людей протягом року страчують в Техасі. Цей штат вважається одним із найсуворіших, адже закон тут спрацює в будь-якому випадку і часто не на користь підсудного. Саме тут живе жінка, яка на власні очі бачила більше 300-т смертних кар, і змогла залишитися при здоровому глузді.