За 2017 рік Державна служба фінансового моніторингу підготувала 712 матеріалів по легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення. З них 382 узагальнених матеріалів і 330 - додаткових узагальнених матеріалів.

Про це повідомляє PolitekA з посиланням на прес-центр відомства.

Як уточнюється, в органи прокуратури направлено 233 матеріалу (з них 87 узагальнених матеріалів та 146 додаткових узагальнених матеріалів); в Державну фіскальну службу України — 172 матеріалу (з них 125 узагальнених матеріалів та 47 додаткових узагальнених матеріалів); Служби безпеки України — 132 матеріалу (з них 80 узагальнених матеріалів та 52 додаткових узагальнених матеріалів); Національне антикорупційне бюро України — 101 матеріал (з них 36 узагальнених матеріалів та 65 додаткових узагальнених матеріалів); органи внутрішніх справ — 74 матеріалу (з них 54 узагальнених матеріалів та 20 додаткових узагальнених матеріалів).

«У зазначених матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією коштів, і з вчиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 59,4 мільярда гривень», — розповіли в Службі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Україна загрузла в болоті корупції.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще