Народні депутати вважають, що їм недостатньо пільг, які покладаються за законом.

При цьому вказується, що всі пільги народні обранці обіцяли раніше скасувати, передає ТСН. Йдеться про відпустку 45 днів, засоби на оренду житла, безкоштовне медичне обслуговування, державну охорону, автопарк, компенсації за проїзд по всій Україні.

При цьому більшість депутатів вважають дані пільги нормальним явищем, а кому-то навіть недостатньо. Депутат Куніцин вважає, що пільги зараз маленькі, Олексієві Скрипнику невигідно користуватися власним автомобілем. "А ви підіть один день посидіти в залі. Я виходжу висмоктаний, деморалізований", - сказав Скрипник. Максим Бурбак вважає, що неможливо відмовитися від компенсації за житло. Мураєв стверджує, що готельний номер йому покладено за законом.

"Багато грошей не буває", - сказав Антон Кіссе.

Популярні новини зараз
ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку Без балакалав і з камерами: правила для ТЦК хочуть посилити ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що, судячи з декларацій, депутати не найбідніші люди в Україні.