Глава Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров закликав кримських татар 18 травня провести меморіальні заходи в Криму, порушивши заборони РФ.

Відповідне звернення він зробив у Facebook.

Цього року російські окупанти вчергове заборонили проводити в Криму 18 травня масові меморіальні заходи, присвячені пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

"Метою заборони РФ проводити в Криму жалобні молебні, масові мітинги і ходи, є знищення історичної пам'яті кримських татар, виправдання злочинів сталінізму і комуністичного режиму СРСР, придушення волі кримських татар у боротьбі за свої права в умовах російської окупації Криму", - підкреслив Чубаров.

Як зазначив він, росіяни сподіваються на те, що кримські татари слухняно виконають їх волю і зрадять пам'яті про своїх близьких і рідних, які стали жертвами геноциду.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка готується стати мамою: "Лежу, заміряю перейми"

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

При цьому "місцеві колаборанти щоб догодити путінському агітпрому поспішно розробляють свої сценарії заходів", проте Меджліс запропонував кримським татарам нові форми дійства.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, Росія відкидає факт того, що суд ООН в Гаазі вимагає припинити репресії проти кримських татар і українців в Криму, а також скасувати рішення про закриття Меджлісу.